Stážisti (2013)

Co jsem po shlédnutí ukázek očekával, toho se mi dostalo. nenáročná, oddechová komedie se sehraným obsazením, navíc okořeněná Willem Ferrelem, který opět nezklamal. Já se v kině bavil, dokonce i nahlas smál a to jsem byl střízlivý... K páté hvězdě mi chybělo snad jen trochu více hezkých holek... BTW. byl o na konci Sergey Brin, komu řekli "díky, šéfe"? :)

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Od začátku do konce jsem se královsky bavil. Jen si nejsem jistý, jaká je vlastně cílová skupina, protože tohle je opravdu šílený počin-a opravdu velice originální..

Ruby Sparks (2012)

Krásné, inteligentní, vkusné a hlavně i přes své obsazení velice dospělé. 85%

Diaz: Neuklízej tu krev (2012)

Po filmařské stránce asi není moc co vytknout, protože se podařilo zachovat na děj pohled opravdu ideální pohled. Zpočátku si sice budete říkat: "Co je mi do těch smažek?" Ale v druhé půli se vám to vrátí jako bumerang... Lidi jsou zvířátka a tenhle film je toho dokumentem...Rozhodně nedoporučuji na romantický podvečer...

Domov aneb Kam směřuje naše cesta (2009)

Trochu na škodu je snaha ono poselství komentářem natlačit do hlavy i úplnému tupci. Ale ono to možná ani jinak nejde.. Podívaná je to úžasná a určitě mnoho lidí chytne za srdce..

Sinister (2012)

To bylo tak hrozné a děsivé, že musím sáhnout i po té páté hvězdě... Aby se vám děs až tak vydatně dostal pod kůži, to už jsem dlouho nezažil...Husí kůže, sprosté výrazy (z leknutí)- Všechno bylo :) A přitom stačilo tak málo.. Teď jen, aby to pochopil zbytek ameriky..

Dredd (2012)

Nářez, kterým se podařilo vzbudit ve mně trochu toho optimismu, že i dnes se dají natočit kvalitní, duševně nenáročné a hlavně ne stupidní akční řežby. Nelítostných 5*

96 hodin: Odplata (2012)

Strašná spousta zbytečných chyb v úsudku postav a celkově odfláknutý scénář: "Ono se jim to bude stejně líbit, jsou tam honičky a tak.." Hodně slabé 3*

Noc hrůzy (2011)

Opravdu se nevyplatí moc od toho čekat, protože se pak člověk nemusí obracet k moc nízkým hodnocením.. Je to prostě oddechovka, u které je ta komediální stránka smíchána s nelogičností.. A je tam pravda málo obdařených blondýnek, které by to kompenzovaly..

Druhá šance (2012)

Být mi 2x tolik let, dal bych plné hodnocení, protože by tenhle film zasáhl i v osobní rovině (Zatím jsem ale dostatečně naivní a nikdy mne žádná krize nepotká). Pominu-li ale tuto vrstvu, musím i přesto hodnotit hodně kladně, protože jsem byl nadšený.. Ať už skvělým (dokonalým?) obsazením, nebo snad i setsakramentsky úžasnými dialogy (a perlami)... 85%