Hra o trůny - Krev mé krve (2016) (epizoda)

Můj první komentář k dílu GoT. Geniální spojení moci a církve - komentář královny z vysoké zahrady na otázku velitele lanisterského vojska (co se děje) - prohráváme. Nechť to každému ulpí v paměti - dle mého velmi důležitý předěl, který určuje směřování králova přístaviště v budoucnu.

Spooked: The Ghosts of Waverly Hills Sanatorium (2006)

+ poměrně zajímavé popsání metod léčby a historie ústavu, - ty fotky snad nemysleli vážně, že ne a reklama pro režiséra tunelu smrti také zjevná. Abych to uzavřel 50 %.

Gangster Squad – Lovci mafie (2013)

tak tohle snad ne, LA bez mafie po dopadení jednoho mafiána? Měl pravdu, kro řekl, že kinematografie je tak dobrá jako její kritika a diváci - zde je výsledek.

Všichni moji blízcí (1999)

Viděno několikrát a pokaždé to ve mě zanechalo větší dojem, tudíž zasloužených 5 hvězd.

Nová holka (2011) (seriál)

Neskutečně otravní herci (včetně hlavní hrdinky, ale myslím si, že se spíše svezla s těmi kopyty okolo ni).

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Absence širšího rozvoje příběhu (údajně dle skutečných událostí, avšak s ohledem na dlouhou dobu, spíše historky předávané po generace). Chybí mi také větší naturálnost, jak je tomu u evropských snímků. Pokud tento film dostane oskara, tak to bude velká katastrofa.

Plán útěku (2013)

Zajímavý začátek a i poté se to dalo , ale ten konec, to snad už nemyslí vážně.

Americký táta (2005) (seriál)

Dám tomu čas. 21,12,2015: Na griffinovi to zatím nemá.

Šílený Max: Bojovník silnic (1981)

Málokdy se vidí aby následovník předčil předchůdce a zde k tomu nebylo daleko - lepší příběh, ale zaplácnutý mnohem více akce, která mě tak úplně neba. PS: + 10 procent oproti předchůdci.