Herbář (2013) (pořad)

Víc reklamy než receptů, jinak poměrně zajímavé a ovšem, že jedna hvězda za Lindu.

Nymfomanka, část I. (2013)

Toto hodnocení na csfd nechápu, nebýt to od Triera, tak se na to asi ani nepodívám, jednoznačně 80+ a ne nějakých 65+!

Vejška (2014)

Byly tam na český film nadprůměrně dobré pasáže, jinak opět podprůměr.

Zmizení (2013)

Musím říct, že mě tento film opravdu dostal, jeden z nejlepších filmů, co jsem viděl natočeným od roku 2010.

Ano, trenére! (2015) (pořad) odpad!

Vezmu již fungující a oblíbený koncept, změním jméno a profesi. Ovšem, ještě budu dělat jaká je to velká ikona něčeho - jaksi to asi nefunguje, ale co alespoň ne jeden díl se podívá každý a mít ředitelem na primě Železný, tak to by nebyly pěkné koláče pouze na košilích jistého sportovce - moderátora. Mimochodem si myslím, že trenér, který mění ob měsíc zaměstnání nemá mandát radit ani pralesní lize. PS: Bude následovat Ano, Paní prostitutko? ovšem koho tam obsadí a jaké nešvary tam najdou, to již nechme scénáristům z primy, nebo to převezme jiná TV?.

Arthur (2011) odpad!

Stačilo pár minut a nedokázal jsem se dívat dál.

Horizont ČT24 (2010) (pořad) odpad!

Pohádky ze zahraničí byly vysílány myslím i před rokem 1989. Vyhledávám radši jiné informační zdroje, ovšem pokud si najdu čas.

Hory zalité krví (2009)

Pořád stejná písnička, vždycky se nechám nachytat na horor se zajímavou zápletkou a ono je to ztráta 1.5 hod. času. 30 procent za občas lehce nečekané zvraty.