Půlnoc v Paříži (2011)

Velice příjemný snímek. Všichni herci hrají slušně, ale nejvíc se mi líbili Owen Wilson, Marion Cottilard a cameo Adriena Brodyho. Tohle je vlastně první film od Woodyho Allena který jsem viděl, ale není poslední. Vůbec jsem nečekal že by mě tenhle film mohl tolik zaujmout. A ta překrásná Paříž..Mmmm.. 80%

Méďa (2012)

Kam se na Teda hrabe lonský Paul. Mě doposud neznámý Seth MacFarlane mě překvapil a na to že je to jeho první hraný film tak je to více než dobrá práce. Potěší hodně odkazů na různé filmy a hodně zábavný děj. Vtipných scén je tady opravdu hodně, některé kralují více ( Lejno, bouřková hymna ) a některé o trochu měně, ale furt jsou dobré ( Bitka ). Vulgární a plyšový Ted je vynikající a parádně hláškuje, Mark Walhlberg má konečně pořádně dobrou roli a skvěle se do ní hodí, Mila Kunis je neskutečná kočka a herecky to taky zvládá skvěle a psychouš Giovanni Ribisi taky pobaví a potěší. A to jak MacFarlane v posledních sekundách vytasí neskutečně vtipný "eso" taky nemá chybu!.. Supr oddychovka u které jsem se hodně smál. Ps: Pro malé děti to opravdu není:D. 85%

ATM (2012)

Ten zabiják v sobě neměl žádnou jiskru a ten film skoro taky ne. Když se poprvé zabiják objeví před budkou je to ještě vpoho, ale potom to jde totálně ke dnu a začíná to být otravný. Snaha o telefonní budku v hororovým podání se bohužel vůbec nevydařila. Škoda a to to vypadalo tak zajímavě. 25%

Abraham Lincoln: Lovec upírů (2012)

Po úspěšném a 4* hvězdovém Wanted nám Timur servíruje totální kravinu. Už ten nápad je celkem na pytel a zpracování je ještě horší. Bekmambetov totiž nezvládá ani děj a ani akční scény. Benjamin Walker/ Abraham Lincoln je rozhodně špatná volba, protože vypadá jak po mrtvici a Mary Elizabeth Winstead tady předvádí hrozný herecký výkon a to ju mám celkem rád. První polovina je celkem koukatelná, ale druhá je totálně prosraná a i nudná. To nejzajmavější na tomhle filmu je jeho konec který je dobře udělaný ( zvlášt poslední scéna v baru ), začátek s otroky a ještě pár scén. Wanted 2 pane Bekmambetove! 20%

Madagaskar 3 (2012)

Pořád svěží, vtipné, cool a zábavné jako předešlé dva díly. A to jsem čekal průser!. 80%

Amazing Spider-Man (2012)

Přesně jak jsem očekával. Prostě se tady nekoná vůbec nic co by mě nějak překvapilo ani maximálně upoutalo k sedadlu. Nový Spider-Man se snaží tvářit jako něco víc, ale je jen obyčejnou comicsovou, béčkovou oddychovkou. Kéž by aspon ten mě neznámý Marc Webb natočil Spider-Mana 4 s původními herci. No hold už to asi nebude jako dřív. Původnímu Raimiho Spider-Manovi to samozřejmě nesahá ani po kotníky, ale zas se ukazuje ve zvláštním světle. Oproti Raimiho dílu tady vzrostl o hodně humor. Andrew Garfield zvládá roli hrdiny dobře a občas je i vtipný, Rhys Ifans jako záporák nefunguje a už vůbec ne jako Ještěr ( Kdyby ztvárnil Green Goblina bylo by to o dost lepší ) , ale nejlepší výkon tu podle mě předvedla krásná Emma Stone z které jsem ani na vteřinu nemohl spustit oči. Nijak zvlášt zklamán nejsem, protože jsem prostě věděl že to nebude lepší než původní spider-man. Tak zas někdy příště Spidey. 60%

Veterán (2012)

Celkem pohodové oddychové béčko. Danny Trejo se do téhle nasrané, důchodovské role hodí a díky němu je to ten průměr. Sice příběh není nijak originální a na tuhle dobu to vypadá dost old schoolově, ale já se přiměřeně bavil. Na nudné odpoledne je to ideální. 55%

Hněv Titánů (2012) odpad!

Jednička byla monohem zábavnější a záživnější. Tohle je jen další nudný patok. Kronos na Krakena prostě nemá. 10%

Doba ledová 4: Země v pohybu (2012)

První díl byl vtipný, bylo tam hodně akce a srandy a dodnes je to pro mě klasika, druhý díl už byl o hodně slabší než první ale furt snesitelný průměr, třetí díl je crazy zábavná, vtipná jízda s dinosaury a řadí se hned za první díl, no a tenhle díl už je jen takovou úsměvnou třešničkou na ledovém dortu. Hlavní postavy se mi ještě stále neohráli at už jde o vtipnou nebo akční scénu. Mamut je furt dobrej tahoun, šavlozubec trochu měkší něž v předchozích dílech, ale furt fajn, a lenochod Sid společně s veverkou jsou pro mě tady nejlepší a furt nejvtipnější. Dobré nápady tu pořád jsou, ale už jich není tolik a tempo tu jede furt stejně dobře. Konec s veverkou sice velmi přehnaný a trochu až idiotsky vtipný, ale to už jsou prostě amerikáni. 60%