Cherrybomb (2009)

Parta výrostků uspořádá párty v rekreačním středisku a skončí to vraždou. Dva týpci se perou o jednu holku...pořád dokola. Co takhle vymyslet originálnější téma? Nimcéně, je fajn vidět Ruperta jinak než v HP, i když ta patka byla hrozná!

Samec (2009) odpad!

Můžu dát odpad, když jsem to po půl hodině vypla? Víc jsem fakt nevydržela.

Zlatý kompas (2007)

Kdysi jsem četla i knihu, ale už je to tak dávno, že si nedovolím ji srovnávat s filmem. Ten mě příliš nenadchl a v polovině jsem to vypla a šla spát. Příběh podle mě není špatný, ale film se vleče a člověk si fakt přeje, aby se něco stalo a ono nic. Budu si to muset znovu pustit a donutit se dokoukat to do konce. Třeba změním názor...i když pochybuju.

Inkoustové srdce (2008)

Jako klasická fantasy na sobotní večer to není špatné, ale místy jsem se přistihla, jak koukám, kolik minut zbývá do konce. Něco mi na tom chybělo. Možná trochu víc akce? Větší závěr? Nevím, ale měla jsem co dělat, abych u toho neusnula. Na druhou stranu, viděla jsem horší věci a Brendan Fraser tu nebyl špatný. Takže tři hvězdičky. Prostě průměr.

Tajemství Pravdy (2008) (seriál)

Takže, kde začít? Ta hlavní, co nechápu, jsou první dvě epizody a poslední dvě. Dle mého názoru nehorší díly série (tedy, ty poslední poněkud jiným způsobem). Seriál by měl hned ze začátku upoutat, ale já měla co dělat, abych se po zhlédnutí prvních dvou dílů nesebrala a nesmazala další díly z počítače. Jsem ráda, že jsem to neudělala, protože další díly byly mnohem lepší. Na bojové scény se konečně dalo koukat a Zedd mi už tolik nevadil (kuře, to jako vážně??). Co se týče těch posledních, ne nadarmo se říká, méně je někdy více. Ten konec byl tak neskutečně zamotanej, čaroděj si udělá pár nepodařenejch kouzel a mně pak trvá půlka dílu, než mi zase dojde, kdo je kdo a co tam dělá ta, co zemřela na začátku řady. Fakt, moc složitý, řekla bych. Ale abych nebyla zbytečně kritická (ty čarodějova moudra mi fakt lezla na nervy skoro celý dvě série) a abych obhájila ty čtyři hvězdy, musím přiznat, že kdyby byla další řada, hned bych si ji stáhla. Fantasy seriálů moc neni a tenhle i přes svá negativa má promyšlenej příběh a sympatické postavy (Tedy až na Zedda, i když jsem si na něj zvykla, nehodil se mi na to). Takže, pro milovníky fantasy ujetin to určitě doporučuju, vy, co rádi hledáte ve filmech kdejaký kýč, si to radši nepouštějte.

Krok za krokem (1991) (seriál)

Nikdy jsem neviděla všechny díly a asi ani jak jdou za sebou, ale to mi vůbec nevadí, protože jde o jediný sitcom, který mě fakt baví a u kterýho se zasměju. Navíc mi hlavní představitelé nepřipadají vypatlaní a jejich humor ohraný jako mi to připadá u dalších podobných seriálů.

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001)

Myslim, že by bylo ohrané, kdybych film srovnávala s knihou, takže ohodnotim film jako takový, Nádherná atmosféra, skvěle zvolení představitelé a děj, který má spád a přitom se můžete na chvíli zastavit a nechat se pohltit strhujícím příběhem. Na rozdíl od dalších dílů se mi tenhle díl líbil ze všech nejvíc.

Šmoulové (2011)

Místy na mě až moc romantiky a myslim, že bez toho nesnesitelnýho čaroděje bych se taky obešla. Ale nasmála jsem se tak, jako už dlouho ne. Navíc je to snad první film ve 3D, kde ty efekty (alespoň podle mě) stáli fakt za to.

Gilmorova děvčata (2000) (seriál)

Mohlo by to mít klidně i o pět řad víc a stejně by mě to pořád bavilo. Seriál, ve kterém o nic nejde, ale přesto se od něj nemůžete odtrhnout.

Princ a pruďas (2011)

Absolutní ztráta času. Nebýt Natálie Portman a Jamese Franca, který mám jako herce fakt ráda, bez váhání bych dala odpad! Sprostá kravin s ohranými vtípky. Nedivila bych se, kdyby si režisér před natáčením trochu přihnul. Bez urážky, ale našlo by se tucet lepších filmů, který k dobrým vtipům nepotřebují trapné sexuální narážky.