Machři 2 (2013)

Machři dospěli a snaží se okouzlit dospělejším humorem, což se jim nedaří. Je to jen suchá blbá komedie s pár vtipy, který za chvíli zapomenu. Nejdřív jsem chtěl dát 3*, ale zjistil jsem že zhruba po 30 minutách už si nepamatuju skoro žádnou scénu a dlouho jsem přemejšlel na co jsem to vůbec koukal, takže si to ani ten průměr nezaslouží.

Carrie (2013)

Carrie se strašně špatně hodnotí, umím si představit že ti, co šli do kina s tím, že jdou na horor byli zklamaní a to dost, ale tohle ani horor bejt neměl, proto je lepší nejdřív si přečíst o čem film bude a nekoukat jen na trailer a na plakáty. Carrie je úžasné Drama s prvky hororu, ve kterém září Julianne More. Ano je to tak, do kina jsem šel kvůli Chloe, která hrála taky božsky, ale Julianne byla dokonalá psycho matka. Sedlo jí to ohodně víc než nějaká zhulená žačka v Don Jonovi. No zpátky k Chloe. Je tu jedinej problém a to je ten, že Chloe je prostě moc hezká na takovou roli. Neumí hrát hnusnou holku, prostě ne :D Celý film jsem byl v napětí a rozhodně to nebyla nuda, jak tu pár tupců píše. Konec byl jen třešnička na dortu, která příšerně potěšila. Zpomalené záběry jsou famózní a takové detaily jako je pulsování čoček jsem miloval. 4* proto, že vedlejší obsazení studentek nebylo nijak dobré, ale to je jen detail, zbytek stál rozhodně za to. 85%

Spratci na zabití (2011)

Typická americká píčovina, akorát tahle má jednu zbraň, kterou ostatní nemají, a to Jonaha Hilla. Ten jeho ksicht je skvěle dělanej na tuhle komedii. Joo jde tam o hovno a od začátku víte jak to celý skončí, ale vtipných situací je tam vážně dost, a proto jsem se na to taky díval, takže já jsem spokojen. Chyb bych tam mohl najít hromadu, ale proč, když to splnilo svůj účel? 65%

Hooligans (2004)

Dannyho jsem doteď znal jen jako borce z dokumentů Real Football Factories a Football Hooligans a udělal jsem chybu že jsem si ho nevyhledal dřív. Umí skvěle hrát a téma fotbalovejch hooligans je zajímavý, a i když fotbal nemusim, tak mě film strašně bavil. Skvěle sestříhaný, zahraný a zrežírovaný. Pro někoho je fotbal jen chlastání a mlácení se z jinym tvrdým jádrem. Pořád to je zajímavější a zábavnější než ty mrdky okolo (jo myslim tu kopanou co se tu hraje). 85%

Paranormal Activity 2 (2010)

Hrozná sračka. Ani jedna strašidelná scéna, jen hoďka a půl nudy.

Paranormal Activity (2007)

V roce 2007 to ještě strašidelný bylo, bylo tam to zahalení a konečně někdo přišel s pořádnou duchařskou lekačkou, točenou nekvalitní kamerou, ale když jsem to viděl nedávno znovu, tak nechápu co se mi na tom líbilo. Je to film o hovně a lekl jsem se snad jednou. A co je nejdůležitější: nepamatuju si snad jedinou scénu. Vůbec mě to nevzalo.

Monstra vs. Vetřelci (2009)

Tenhle animák mi ze začátku přišel takovej lehce zapomenutelnej, ale postupem času se mi zarejval víc a víc do paměti a pamatuju si z něho víc scén, než z celé doby ledový nebo Shreka. Skvělej vtipnej a úžasně vymyšlenej animák, který je právem v červených číslech. Pro mě 80%

Gravitace (2013)

Tohohle filmu jsem se strašně bál. Vypadala jako další film, který je tady na CSFD strašně přeceňovanej a ve skutečnosti bude stát za hovno. Byli dvě věci kterých jsem se bál, a to Sandra Bullock a nuda ve filmu, a proto jsem se koukal i na odpadový hodnocení. Chtěl jsem se připravit na nejhorší a naštěstí tohle všechno bylo zbytečný, páč Sandra to celý totálně potahala a byl to její nejlepší výkon. Skvěle jí ta role sedla, nemůžu si na ní stěžovat ani kdybych chtěl. No a pak druhá hrozba byla nuda. Lidi co tu psali že to je nudný buď film neviděli nebo koukali na něco jinýho, protože tady se nudit ani nemůžete. Nejsou to jen obrázky z vesmíru, ale je tu hromada akčních scén a dozvíte se i hodně věcí z minulosti postav. Konec je napínavej jako kšandy a už jsem si myslel, že se stane zázrak a nenastane Americkej konec, až tak napínavý to bylo. Pro mě strašné překvapení, ale pořád mi tam něco chybí. Na první pohled je tam všechno: Akce, skvělý herci, úžasný prostředí a napětí až do konce, ale je to pořád moc americký, některé typické Americké scény mohli vynechat, ale to bych chtěl asi moc. 85%

Don Jon (2013)

Joseph si napsal roli ušitou na míru, jemu to vážně sedělo a hrál skvěle, ale problém je trošku někde jinde, a to v obsahu filmu a výběru dalších herců. Jako sorry, ale co všichni vidíte na Scarlett? Jako postava dobrá, ale v xichtě vypadá jak pidlookej mimozemšťan. Úplně se mi tam hnusila a vůbec mi tam jako ta nejvíc sexy ženská nepřišla. A Julianne vážně nesedí role ženský, která hulí a chodí do nějakýho kurzu. Strašně se těším až bude hrát nábožensky založenou matku v Carrie, ale tady mi vážně neseděla. No a pak je tu příběh... no vlastně není, ono to je celý o hovně. Takže sečteno podtrženo 2* za Josepha, ale nic víc.......... Snad poprvé jsem si sednul v kině vedle špatnejch lidí. Vedle mě nadrženej párek staříků a za mnou chichotající se kráva. Jedinej ten prcek vedle mě, co ztratil sponku do vlasů byl v pohodě :D

Česká soda (1993) (seriál)

Ten nejčernější humor v podání nejlepších komiků v ČR. Kam se poděli ty časy, kdy byli komici vtipný a černej hůmor byl vážně černej. Teď už to jde všechno do řiti, hlavně v Česku. Za tohle by šli teďka sedět, až tak jsme na tom špatně. Miluju českou sobu a mrzí mě, že neexistuje nějakej podobnej Českej seriál :(