Písečný muž (2011)

Kdo by si kdy pomyslel, že Švýcaři natočej skvělou netradiční "romantickou" komedii? Já si myslim, že moc lidí to nikdy ani nenapadlo a doteď si myslej, že to je píčovina, Omyl! Peter Luisi vymyslel naprosto nereálnej příběh o chlápkovi, ze kterýho prostě opadává písek a funguje to kurevsky skvěle! Benna musíte už od začátku nenávidět a přejete mu jen to nejhorší a postupem času... se to vůbec nezmění. Prostě to je svině největšího kalibru. Pořád jen nadává, naváží se do ostatních a je to zlý chlapík. Postupem času zjišťuje proč z něj opadává písek a jak se to dá zastavit. Celej film se náramně bavíte a někdy i litujete Sandru, která od Benna dostává takovou čočku. Jen škoda toho americkýho konce, ale tak, byla to romantická komedie, tak se to dalo čekat. Jinak ale příjemný překvapení 83%

Insidious 2 (2013)

Konečně si Wan řekl, že nemusí dělat všechno tak béčkově a staře. Závan osmdesátek jde vidět na začátku při názvu a při pár přeřvanejch lekačkách, ale jinak je to konečně plnohodnotnej áčkovej horor, který využívá skvěle makeup a masky k navodění atmosféry. Největší tahoun filmu je určitě Patrick Wilson, který hraje božsky a zlá role mu úžasně vyhovuje. Věřil jsem mu všechno, a když se začal měnit,stárnout a začali mu vypadávat zuby, tak jsem byl posranej a natěšenej zároveň na to, co se stane dál. Tohle je Wanův nejlepší horor od dob SAW. Kam se hrabe Conjuring, který je šíleně nadhodnocený a Insidious 2 nesahá ani po kolena. Jsem spokojenej, ale pořád mi na Wanovejch filmech něco vadí. Nevim co to je, ale asi mám blok a nemůžu dát plnej počet. 85% Rozmyslel jsem si to, film si zaslouží 5*

Mortal Kombat: Legacy (2011) (seriál)

První sezóna byla úžasná. Hráli tam skvělý herci, který měli vymyšlenou fakt dobrou choreografii a kostýmy byli taky luxusní, bohužel druhá série je pravej opak série první. Choreografie je totálně debilní, díly jsou nudný a postavy nechutně oblečený. Kostýmy jsou vážně strašný, druhou sérii musí dělat nějakej kretén, a jestli to dělá pořád Kevin, tak mu asi totálně jeblo, protože tohle fakt ne.

Bang, bang, seš mrtvej! (2002) (TV film)

Hodně silnej kousek, který se liší od ostatních filmech o šikaně tím, že hlavní postava už jednou bombu ve škole odpálit chtěla,ale nepovedlo se mu to. Od tý doby se ve škole zvýšil dozor a všechno co může mít s útoky nebo šikanou něco společnýho se trestá. Bohužel to vůbec nepomáhá a šikana pokračuje dál a to vede k další skupince lidí, který se rozhodnout taky takhle rázně zakročit, no a dál nebudu nic prozrazovat. Úžasnej film o lidský osobnosti a druhý šanci. Pro mě byl největší magor ten učitel, kterej udělal divadelní hru přímo pro potencionálního vraha a obsadil ho do hlavní role. Podle mě by to skončilo jinak, ale budiž, tenhle konec by se dal taky překousnout. Nejlepší scéna je jednoznačně promítání videa o šikaně na škole a vlastně Trevorova poslední řeč. Konečná scéna v divadle mě na jednu stranu nasrala, protože nesplnila moje očekávání a celý to bylo takový "zabitý", ale celé to v sobě mělo velké poselství a ani se nedivím, že to stahují do škol a hru hrajou v nápravných centrech a ústavách, protože dost působí na psychiku a dovedu si představit, že se kvůli tomu tyhle magoři trochu uklidní. 85%

Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)

Spousta povyku pro nic. Seriál mě totálně obešel a co je nejhorší, nevěřil jsem hercům ani jednu větu, co ve filmu padla. Žádný emoce a černá komedie podle mě vypadá úplně jinak. Tohle byla prostě jen nuda nuda a ještě jednou nuda. Skončil jsem první sérií a to jsem se ještě dost přemáhal, abych to dokoukal. Hall tu hraje teplýho nesympatickýho magora, kterýho jsem si nedokázal oblíbit a spíš mě tam sral. Vlastně jediná věc, kvůli ktrý jsem to přetrpěl do konce byla postava Nata, kterýho skvěle zahrál Peter Krause, kterýho jsem do tý doby vůbec neznal, ale to je asi tak jediný pozitivum na tomhle strašným seriálu. Joo ještě ten mexikánec byl dobrej, ale už ani nevim jak se jmenoval.No a co mě tam fakt sralo byla ta vypatlaná kráva Ruth. To je snad nejhorší postava co v seriálu existuje, pokaždý když se tam objevila se mi seriál totálně znechutil a měl jsem nutkání ho vypnout, jo a Lauren Ambrose je nechutná jak cikánská prdel, nedalo se na ní dívat. Fakt hnus.

Likvidátoři (2013)

Nejlepší béčkovej film, kterej jsem kdy viděl. Úžasný post-apokalyptický prostředí, ve kterém krásně vynikne hromada Gore, který je do filmu efektivně přidaný. V tý poušti vypadá rozseklá hlava úžasně :D Zamiloval jsem si herce, teda hlavně Christian Pitre, která vypadala božsky a role Mary Death jí krásně sedla. Jediný mínus jsou asi efekty, ale to se dalo trochu čekat, když byl tak malej rozpočet. To co měli k dispozici zužitkovali nejlíp jak mohli. Prostě nářez jako prase, pořád se něco děje a krev je všudypřítomná a brutální scény jsou boží. Plus tam byli všichni proti cikánům a některý hlášky a narážky na ně jsou nezapomenutelný. "Jsou to cikáni! To je to co dělají. Žerou lidi!" :D

Go Goa Gone (2013)

Od doby Zombielandu konečně pořádná zombie komedie, která umí rozesmát a přetažená stopáž není vůbec znát. Strašně jsem si oblíbil hlavní postavy, ty herci hráli skvěle, vůbec nepřehrávali a prostě mě to celý bavilo. Nechápu tolik negativních ohlasů, protože ve filmu je hromada hlášek a efekty jsou taky skvělý. Zpomalený záběry na letící kulky a zásahy do hlav jsou boží. Joo je tam možná pár WTF momentů a je to nedomyšlený, ale film ani neměl bejt nějak namáhavej na myšlení, prostě to byla skvělá oddychová komedie, která dokázala pobavit. Splnila svůj účel a proto 80%

Řezník: Ta holka v mym sklepě (2011) (hudební videoklip)

Marty je renesanční člověk, umí prostě všechno. Tenhle klip je pro většinu lidí nechuťárna a text je strašnej a blablabla. Tyhle lidi tomu hovno rozuměj, ten text je geniálně vymyšlenej a klip je natočenej skvěle a dokonce i ta holka vypadá, jakoby se jí to vážně nelíbilo :D Prostě Řezníkův neslavnější song a zaslouží si plný hodnocení. První a poslední klip, kterej hodnotim. Samozřejmě pokud se tu neobjeví Noc plná překvapení,Soudní proces a nebo Insane insane od sodomy. To jsou jasný 5* klipy.

Thor: Temný svět (2013)

Film by se dal rozdělit na dvě části. Na tu, která se odehrává v Asgardu a na jiných planetách a na tu, která se odehrává na zemi. Asgartská část je temnější, bere se víc vážně a samozřejmě je tam hromada efektů aby to vypadalo draze. Funguje to skvěle a vypadá to krásně, ale stejně mě víc zaujala ta linka na zemi, která je braná spíše jako komedie, než vážný film. Konečně se do filmu vměstnala i část kvalitní komedie a některé vtipy a situace jsou vážně skvělý. Největší výbuch v kině nastal u Lokiho Kapitána Ameriky. Jak tohle někoho napadlo :D Příběh je skvěle vygradovanej a ubíhá svižně, takže se ani chvíli nenudíte, k tomu hromada úžasných postav a herců. Film se zvedá s každým objevením Lokiho na scéně, v jedničce mi sympatickej nepřišel a nechápal jsem jak z něj můžou bejt všichni tak udělaný, ale ve dvojce Loki prostě válí. Jeho komentování letu nebo vlastně každá věta, kterou řekne je boží. Myslel jsem že film budu hodnotit 4* protože se tam objeví pár Americkejch klišé, ale 4* jsem hodnotil jedničku, která byla o hodně horší, takže zvedám na 5* a to taky díky úžasnýmu koncovýmu zvratu, kterej nečekal snad nikdo. Já se skvěle bavil a jsem nadmíru spokojen. 90% Momo nemůže hejtit lidi v kině, tak vyhejtila alespoň mě v komentu, jsem poctěn :D Divný že tě nudil Thor, ale u nudný chujoviny jako je Pain and gain si se bavila :P

Země kůlů (2010)

Stake land je strašně vychcanej film, páč nám od začátku řiká, že všichni bojujou proti upírům, jenže to co tam pobíhá je ukázková zombie. Film podle mě jen nechtěl nálepku zombie vyvražďovačka, tak zombíky změnili na upíry. Film na začátku vypadá dost průměrně a herci přehrávaj, po cca 10 minutách jsem myslel že film vypnu, ale ještě že jsem to neudělal. Do nadprůměru se dostává Stake Land svojí surovostí a nekompromisností. Že b se neměli zabíjet ve filmu děti? No a? Tady se s tim nikdo nesere a zabíjí se všechno co se hejbe. Trochu mě štval vypravěč, který o některých postavách mluvil v minulým čase, takže se dalo odvodit, že na plátně moc dlouho nepobudou, možná to byl záměr, ale mě to zkazilo ten moment překvapení. Jinak jsem byl filmem dost překvapenej a nakonec jsem se i dost bavil. Jak už tu psalo několik uživatelů, ke to mix všech různých filmů a seriálů, ale tady to není vůbec na škodu. Rozhodně stojí za to se na Stake Land podívat.