Já, padouch 2 (2013)

Stejnej podprůměr jako jednička, prostě nemůžu vystát tu nechutnou animaci lidí, trapnej příběh a jediný plus jsou zase mimoni, je jich tu víc, takže to potahali alespoň na ten průměr, ale jinak není o co stát.

Občan Havel (2007)

Pamatuju se, jak jsem na to musel se školou do kina. Cestou do kina si mě všichni dobírali, že jdem na film o mým dědovy, páč jsem Havel kdyby někdo nevěděl :D no ale to je zase o něčem jinym. Prostě klasický dokument o Havlovi, nic převratnýho a prostě už to nikdy vidět nechci. Jo a tolik lidí odcházet během filmu na hajzl jsem nikdy neviděl.

Český slavík Mattoni 2013 (2013) (pořad)

Na takovouhle mrdku se odmítám koukat, ještě když vím, že si dělaj organizátoři s hlasy co chtěj. Alespoň to tak platí u internetových hvězd, kde byl ještě před 3 dny před slavíkem na prvním místě Řezník, který rozsekával všechny ostatní interprety. Sami se na svých stránkách prokecli. A najednou se jakoby úplně hlasy vypařili a řezník úplně zmizel. A co je nejhorší, vyhrál to ten vypatlanej dement Džony Mačeta, nebo jak se ta pička jmenuje. Hnus. http://musicserver.cz/clanek/45573/Kterak-si-Cesky-slavik-urizl-ostudu-a-jak-zarizl-Reznika/ Tady je to potvrzený, ať se jde česká hudební scéna a celý slavíci podřezat! Český slavík kurví hudbu!!!

Stopařův průvodce po Galaxii (2005)

Trapná "komedie", u který jsem se zasmál možná dvakrát. Tohle že je kult? Slyšel jsem samou chválu a dostal jsem hovno. Plus strašný herci a postavy, který si nemůže snad nikdo oblíbit. Prostě slabota. 35%

Arrow (2012) (seriál)

Od začátku skvěle zpracovaný seriál. Úžasný herci, který sice vypadaj, jako z vlhkýho snu třináctek, ale opravdu umí hrát a do děje se hodí. Nebyla tam jediná postava, která by neměla přesně stanovenou roli, kterou zvládla na 100%. Hajzlové hrajou hajzly a klaďasové jsou sympatický. Jako obrovskou výhodu beru to, že to není dělaný jako klasickej akční superhrdinskej film nebo seriál, tohle je prostě lidský příběh a jediní co tam je hypersupernadpřirozený jsou ty šípy, který se daj ale vysvětlit bohatstvím Queenových. Strašně mě bavil i vedlejší příběh minulosti Olivera a další vedlejší linky drzé a protivné sestry Speedy (Thea) a dokonce i milostných vztahů mezi Oliverem, Laurel, Tommym a do toho se vmíchala i Helena, prostě vše mě dostalo a plný počet nedávám jen kvůli strohým bitkám, které se dali ohodně vylepšit, ta choreografie vypadá strašně, a kvůli tomu, že si počkám co přinese 2. sezóna. Oblíbené postavy: Oliver, Thea, Diggle, Quentin, Felicity

Top Gear: Nejhorší auto všech dob (2012) (TV film)

Asi nejhorší speciál, který jsem od Top Gearu viděl, samozřejmě až po Apokalypse, to je kapitola sama pro sebe.. Celý je to neslaný nemastný a bez Hammonda to není ono. Jak píše R1CH1E občas jsem se nudil a a párkrát jsem měl chuť přetočit film o kus dál. Celé to zachraňuje závěr, který byl ale předvídatelný po zveřejnění, co s autem udělaj a zase to bylo nedokončený, těšil jsem se na ksicht dotyčnýho a oni to ukončili. Škoda mohlo to bejt o hodně lepší, téma to bylo skvělý.

The Starving Games (2013)

Klasická parodie, u který se spíš stydíte za ty hovada, co tuhle sračku vymysleli, ale tady je jedna věc, kterou jiný parodie nemají,a to je Maiara Walsh, která je příšerně podobná Jennifer Lawrence. Dokonce bych řekl, že umí hrát a to se v parodiích moc nestává. Pár vtipnejch momentů nastalo, ale zbytek je jen trapná hovadina. Pořád je to lepší než Scary movie 5, ale to zase nebylo tak těžký, takže 40% odpovídá kvalitě filmu.

Jako malí kluci (2013)

Naprostý překvapení. Tohle jsem si pustil jen tak z nudy a očekával jsem od teho trapnou komedii, u který se možná jednou zasměju, naštěstí jsem se mýlil a s čistým svědomím můžu říct, že jde o JEDNU z nejlepších francouských komedií. Dokonce mi tu nevadil a ni ten klasickej konec, protože ve filmu bylo tolik hlášek, že se konec dá odpustit a další důvod je scénka u titulků, která taky rozesměje a tak trochu odráží obraz dnešních muzikantů. Fakt mě to celý bavilo a nenudil jsem se ani minutu filmu. Iránec byl úžasnej a poslední napodobování bylo bezchybný :D 80% "Dělals to s fotkou mí mami?" :D

Noční rande (2010)

Když se za celou komedii pousměju jen dvakrát, tak bude asi někde nějaká chyba. Date Night je klasická lehce zapomenutelná komedie, kterých tu jsou milióny. Nudnej pár si vyrazí do restauračky, páč chtěj něco změnit, protože už je jejich manželství nudí a všechno se posere a jde po nich kde kdo. Prostě klasická nuda. Shawn Levy by už neměl nic točit, protože pokurví co může. Tolik hvězd a hovno z toho. Divím se, že se tomu upsal i Mark Wahlberg, měl jsem za to, že si umí vybírat filmy, i když se mu to už několikrát nepovedlo, ale tohle je velkej krok dozadu, protože hrát zanedbatelnou druhou postavu, je docela o hovně. Jediná dobrá stránka na týhle blbosti je Tina Fey, která na svůj věk vypadá božsky a umí i dobře hrát a ještě mě potěšila scéna s taxíkem a část s Jamesem Francem a Milou Kunis, ale víc nic. 50%

Machete zabíjí (2013)

Film začal skvěle a brutální akce střídali bad-ass hlášky, jenže tempo brzo opadlo a mě zůstali jen oči pro pláč, protože z Macheteho udělali jen tuctovou řezničinu bez většího smyslu a s béčkovými efekty. Hromada známejch herců je spíš na obtíž, protože tam nemají větší roli a Mel Gibson příšerně přehrává a upřímně hrál strašně. Jediná osoba, která tam hrála slušně byla překvapivě Amber Heard, která nepřehrávala a role je skvěle sedla a plus krásně se na ní kouká, což se musí taky ocenit. Potěšilo pár narážek na Star wars a narážky přímo na film Machete, ale jinak jsem čekal ohodně víc. Škoda promarněnýho potencionálu a myslím že trojku už vynechám, protože to zavání sračkou.