Ekki múkk (2012) (hudební videoklip)

Krásný příběh mezi člověkem a přírodou, kterej je dokreslený nádhernou hudbou,krásnou přírodou a úžasným střihem, ale pořád to ve mě nevyvolalo tolik pocitů, kolik bych si přál a kolik jich cítili lidi co to hodnotili plným počtem.

Varúð (2012) (hudební videoklip)

Hudba to je hezká, ale že by to se mnou něco dělalo, to se říct nedá.

Turbo (2013)

Pořád je to to samí. Chápu že to je pro děcka, ale mohli by vymyslet trošku jinou story, tohle už začíná nudit. Shrneme si to ( jo možná to bude obsahovat spoilery, ale stejně už to všichni znaj, takže žádnej problém) Outsider, kterej má svůj sen a všichni ho za to hejtěj. Je sám a jeho vlastní bratr mu řiká, že jeho sen je blbost. Pak Trubo udělá průser a oni ho vyhoděj z gangu šneků, on se urazí a vyrazí na cestu. Shodou náhod se z něj stane superšnek a on se svým bratrem odejde. Dostane se k dalšímu ubožákovi, kterýho nečekaně jeho vlastní bratr taky považuje za blázna a Turbo se tím ubožákem skamarádí. Oba si hodlají splnit svůj sen a už mě to nebaví vyprávět, takže to zkrátim. Prostě šnek někoho obdivuje, ten je v klidu, dokud šnek nezačne dotírat, pak je velkej závod, u kterýho to vypadá, že šnek prohraje a najednou se tam objeví jeho bratr, kterej ho hejtil a řiká ať to nevzdává a on to nevzdá a že nevíte co se stane? ON VYHRAJE! No néé to nikdo nečekal. Oukej konec příběhu. Ale musim říct, že to byla občas sranda a Tito byl vážně dement, ale byl vtipnej. Plus dabing byl skvělej, takže slušnech 65%

Líbáš jako ďábel (2012) odpad!

Když jsem to dneska viděl, bylo mi na blití. Jak tohle někdo může natočit? Naprostá sračka, která se nikdy neměla dostat na veřejnost.

Batesův motel (2013) (seriál)

Začátek trochu pokulhával a po druhým díle jsem ani nechtěl pokračovat, ale naštěstí jsem se nezastavil a koukl jsem se na třetí díl, který rozhodl o tom, že jsem zbytek viděl za víkend. Označení horor je naprostá blbost, protože tohle není horor ani náhodou, spíš je to takové temné drama s prvky Thrilleru a možná i krimi. Největší síla Bates motel je v obsazení, které ani lepší bejt nemohlo. zamiloval jsem si Normu, Normana i Dylena, kterýho hraje skvělej Max Thieriot, který ukázal, že umí hrát a měl by dostávat víc prostoru. Po úžasném Disconnect, kde hrál hlavní roli v jedné z částí filmu, si teď zahrál hlavní vedlejší postavu a role mu vážně sedla. Měl jsem ho nejradši ze všech. Jediné co mě zklamalo bylo to, že se tam vlastně neprobírá skoro nic důležitého a neodehrává se tam nic, co by z Normana udělalo tu zrůdu, která se z něj stane. Norma je taky dobrej magor a vlastně až v posledním díle zjistíme, odkaď je a co se jí vlastně stalo. To je asi jediná chybka, jinak jsem spokojen a další seriál, který se připojí k seriálům, u kterých očekávám druhou sezónu.

Experiment (2001)

Skvělej Thriller, u kterého jsem celou dobu nevěděl co příjde za 5 minut. Němčouři umí natočit kvalitní film, jen se musí hodně snažit. Dokonce musím říct, že se povedl i výběr herců, který jako by vybíral někdo, kdo experiment sám zažil. Vypadalo to, jakoby ty dozorci byli hajzlové i v normálním životě. Prostě takový Náckové, který by si zasloužili kulku do hlavy. Typický ulízaný svině, který byli jako malý šikanovaný a měli problém někam zapadnout. Proto se nevyplácí šikanovat hnusný, ulízlý a divný děcka. Radši se na to vyserte, páč jednou se přihlásíte do nějakýho experimentu a tam vám to přesně tyhle hnusové vrátěj. No tak abych to shrnul: Jde o skvělej Thriller s úžasnou atmosférou a fajnovými herci. Velké překvapení. 80%

Krvavá stopa (2002)

Průměrná lehce zapomenutelná krimi se skvělým Clintem. Bohužel ani on to z toho průměru nevytáhne, to by tam k němu musel přibýt ještě někdo, kdo by dokázal ten film nějak oživit. Průměrná krimi, která nijak nepřekvapí a za chvíli už ani nebudu vědět, o čem že to vlastně bylo.

U Konce světa (2013)

Myslel jsem si, že půjde o stejnou jízdu jako v případě Shaun of the dead a Hot Fuzz, ale bohužel se stejná jízda nekonala. Simon Pegg už nám stárne a jako by se stárnutím přicházel o smysl pro humor. Za celej film vyslal asi jen dvě hlášky a zbytek obsazení taky není nic extra, Frost hraje až moc vážně a moc mu to nejde, ta role mu nesedla. Další věc, která mě docela srala je, že to vykrádá to nejlepší z výše zmíněných filmů. Nic převratného Wright nevymyslel a je to vlastně pořád o tom samém, až na to, že místo krve všude cáká inkoust, ale abych jen nekritizoval, tak jsou tu dvě věci, které mě na filmu vážně bavili, a to byli bitky, které byli vážně skvělé a dokonce se mi zdálo, že měli smysluplnou choreografii a bavil sem se u nich a další věc jsou ty efekty, které jsou vážně boží, ale bohužel to je tak všechno co film nabídne. Možná to bylo velkým očekáváním, ale jsem z World's End zklamanej. 60%

Orphan Black (2013) (seriál)

Tak mám za sebou další seriálovej maraton, ale tentokrát to nebylo úmyslný. U Dextera to byl plánovaný, ale tady jsem nečekal vůbec nic. Prostě jsem se nudil, tak jsem si pouštěl první díly všelijakejch seriálů, které jsem ještě neviděl a pak jsem narazil na Orphan Black a vzpomněl jsem si na Hellstruck, jak mi to doporučovala, tak jsem si dal jeden díl a tak jsem si oblíbil Sarah, že jsem si pustil další díl a tak to šlo až do dílu 10týho. Ve tři hodiny ráno jsem si říkal, že bych už mohl skončit, ale konec 9 dílu mě tak navnadil, že jsem musel zkouknout i poslední díl. Naprosto strhující a skvělej příběh, který je doplněn o úžasnej výkon Tatiany, který hraje božsky a všechny její klon jsem si oblíbil. Teda až na Alison, která byla taková ta klasická kráva, ale nakonec jsem si jí oblíbil taky. Dokonce jsem si oblíbil i vedlejší role, což moc často nedělám. Vic i když byl kretén mi nějak přirostl k srdci a jeho situace v seriálu mě strašně bavili. Konečně zase úžasnej seriál, jediný mínus je, že musim na druhou sérii čekat takovou dobu. Už aby to bylo, páč to skončilo dost blbě. Oblíbené postavy: Sarah, Cosima, Helena, Vic, Fe. Prostě skoro každá postava je boží! Miluju ten seriál.... ...Jak se pozná posranej seriál? Tím že je v každém díle několik vražd a stejně to příšerně nudí. Druhá série stojí za hovno, totálně mě nebaví a dokonce jsem přestal mít rád postavy, co jsem rád měl, takže přestávám druhou sérii sledovat, akorát bych si ještě víc zkazil mínění o tomhle seriálu. A to jsem ho měl po první sérii chvíli v topce, příšerná škoda.

Stážisti (2013)

Proč? Další debilní americká komedie s nalajnovaným dějem a typickým koncem... Taková komedie tu byla už milionkrát a oni prostě udělají další. Jóó udělali změnu. Jednu jedinou a to tu, že místo školy byli dva čtyřicátníci stážisti v Googlu a né studenti někde na vejšce. To ale bohužel nestačí. Je to pohodová komedie, která ale hned po skončení zapadne do šedého průměru. 50%