Kdo přežije - Samoa (2009) (série)

Rusell!!! Tohle je jedinej tahák téhle série.... Pro mě nejlepší taktickej hráč survivoru vůbec! A taky se stává mým nejoblíbenějším hráčem. Ale už od začátku jsem byl smířenej, že nejspíš vyhrát nemůže, protože se to dřív nebo pozdějš ty soutěžící dozvěděj. Ale vítěz/ka mi vůbec nevadil/a. A také se zde objevil můj asi nejmín oblíbenej hráč hned po Dreamzovi. A to Jason! S prominutím to byl zkurvenej negr, kterej měl vypadnout jako první možná jako druhej. Ale rozhodně se neměl dostat tak daleko. Byla to hrozná lama. A vadil mi tam tak moc, že týhle sérii schází ten kousek k 5 *. Ale rozhodně jedna z těch hodně vydařenejch sérií.

Kdo přežije - Tocantins (2009) (série)

Lehce nadprůměrná řada se skvělým vítězem. Coache jsem měl ze začátku rád ale po chvíli mě začal pěkně srát. Hlavně tim, jak furt řikal, že nikdy nelže. A taky proto, že můj oblíbenej hráč byla Sierra. Hlavně, že konečně vyhrál někdo, kdo si to opravdu zaslouží a dokonce ty prachy potřebuje. Ale mě se pořád víc líbil Gabon.

Hrdost a sláva (2008)

Přemejšlel jsem co dát. Jestli *** nebo **** a nakonec jsem se rozhodl pro vyšší hodnocení. A to hlavně kvůli výkonu Farella. Zahrál to ohodně líp než Norton svojí roli. Nortnovi jsem zezačátku vůbec jeho postavu nevěřil a dokonce jsem nějaké části filmu přetáčel, protože byli nudný a vůbec nic nového jsem se tam nedozvěděl. Ale konec je zvládnutej skvěle Byl jsem zvědavej, jak konec vymyslí aby celej film totálně neposrali a myslim si, že se jim to povedlo. Slabší ****

Kung Fu Panda 2 (2011)

Ze začátku nás Po zahrne hromadou příšerně trapnejch vtipů. Ale pak se to rozjede skoro stejně jako jednička a je to zase ta stará akce a skvělej humor. Je to hroší než jednička ale né o tolik. Slabší ****.

Síla country (2010)

Už kvůli názvu jsem tenhle film nikdy nechtěl vidět. Ale nakonec jsem se k tomu dostal přes HBO a nudnej začátek neděle. A nebylo to vůbec špatný. Krásnej příběh a vůbec ne tak hrozný písničky jaký jsem čekal. Slušný ****.

Lovci hlav (2011)

Může obsahovat spoilery: Začátek se mi vůbec nelíbil. Hrozně nudný a hrozně dlouho jsem nevěděl o čem to vůbec je. Ale postupem času se to nehorázně rozjede. Vůbec se to nepodobá první části filmu. Brutální scény (hlava+kámen= nádhernej obličej) Plus dejchání ve sračkách rolkou od hajzpapíru. Škoda toho happyendu. Jedna * dolů za začátek filmu a půl * za konec. Ale pořád to je za slabší ****.

Kill Buljo (2007)

Prostě skvělá fekální komedie! xD Nic víc nic mín! Chápu že se to nebude líbit starejm páprdům a šprtům a dalším divnejm věcem... ( tohle nejsou lidi!) A to je 98% uživatelů CSFD. Já tenhle film zbožnuju xD Ale na klub sráčů to nemá! Proto jen ****

Zlatý kompas (2007)

Viděl jsem to, když mi bylo 12 a líbilo se mi to. Animace je krásná a na příběh jsem se nějak nekoukal. Znova na to koukat určitě nebudu, protože bych asi to hodnocení nejmín o 2 hvězdy snížil ale pamatuju si na to jako na hezkej film s ledníma medvědama. A to se mi líbilo.

Zelený sršeň (2011)

Skvělá oddychovka u které jsem se i párkrát zasmál. Neni to nic extra ale líbí se mi nápad toho, že hlavní hrdina je vlastně uplnej tupec a bez svého pomocníka by byl uplně na hovno. ta 4. hvězdička je za rvačku mezi Katem a Brittem! To byla jednoznačně nejlepší scénka v celym filmu.

Nejhledanější v Malibu (2003)

Je to příšerná hovadina! xD Ale když se před tim posilníte 5 flaškama piva a jste v náladě tak vám to příde příšerně vtipný a skvělý! A tak jsem to viděl já! Je to skvělá komedie! Koukat znova na to nebudu páč bych si to zkazil. Takhle mi to v hlavě zůstane jako skvělá komedie a tak to chci nechat.