Zpátky do školy (2009) (seriál)

Po prvních 5 dílech jsem na to chtěl přestat koukat, protože mě postavy moc nechytli a nebylo to nic extra. Naštěstí jsem to neudělal a kouknul jjsem se na další díly, kde se už objevil a pořádně prosadil profesor Chang! Jednoznačně nejlepší postava v Community. Po chvíli jsem si oblíbil i Abeda s Troyem a to mi stačilo. Každej díl, kde se objevěj je skvělej a seriál se tak u mě dostal na špičku. Je to strašná prdel, hlavně díly jako Halloween nebo pinballovej zápas. Za chvíli jsem dokoukal všechny 3 série a nemůžu se dočkat 4. serie, která už se rok odkládá. Strašně se bojim českého dabingu na televizi Smíchov. Rozhodně se na to česky koukat nebudu, protože nadabovat Changa a Troye je skoro nadlidskej úkol. A tady v česku opravdu tak dobrý dabéři nejsou. Podle mě to celej seriál akorát znehodnotí, ale třeba se mýlím. Doufám, že se mýlím. Už jenom, když slyšim, že z hězdičáka udělali kotleťáka a seriál pojmenovali Zpátky do školy, tak z toho udělaj pěknou sračku. Nejoblíbenější postavy: Troy, Chang, Abed Nejneoblíbenější postava: Shirley (1.-3. série), Britta ( 2. a 3. série)

Zvrácená sestrička (2013)

1 800 hodnocení a já kouknu zrovna na tokovou blbost. Začnu plusy, který tu jsou tři. První je Katrina Bowden, která sice neumí tak skvěle hrát, ale je krásná a v tomhle filmu byla jediná, na kterou se dalo koukat. Druhý plus je to, že film nenudí, krátká stopáž uteče rychle a nakonec třetí plus je konečná řežba. Ono pár brutálních efektů je hezkých, ale to nestačí. I když tu byli pozitiva, tak je pro mě ten film strašně zbytečnej, Nic novýho nevymyslel a celý je to strašně béčkový. Paz de blabla je nechutná, odporná "herečka" která by snad nemohla hrát ani v pornu, obsadili snad tu nejhnusnější a nejhůř hrající herečku, kterou našli, pro ní by měli být filmy od Asylumu vrchol slávy. Celý film mě tam srala, jak její mluva, tak její ksicht a prostě všechno. Docela jsem se na film těšil, nečekal jsem nic božího, ale alespoň na ten průměr se to mohlo vyšplhat, bohužel to celé shazuje Paz. 50%

Železná lady (2011)

Nejnudnější film v historii filmů! Takhle jsem se v kině v životě nenudil! Opravdu nikdy. Chápu, že to nemělo bejt nic akčího ale stejně to příšerně nudí a celej ten film se příšerně natahuje a dal by se shrnout do 2 minut. A nemá to žádnej konec. Opravdu příšernej film se slušnou Streepovou a skvělim Jimem Broadbentem, kterej dělal film aspon trochu snesitelným. Za něho taky ta 1 hvězdička. Ale aspon jsem se dozvěděl, že železná lady byla naprostá píča a divim se, že jí doted nikdo nezabil.

Želvy Ninja (2014)

Velký zklamání, sice jsem na to šel jen z nostalgie a kvůli tomu, že to bylo zadarmo, ale čekal jsem akční jízdu plnou vtipu, prostě jako byl seriál, bohužel jsem dostal Megan, která už není ani tak hezká a pořád neumí moc hrát a pár zmutovanejch obřích želv, který byli méně vtipný než jsem čekal, je to škoda, ale abych jen neremcal, tak to uteklo vážně rychle a moc jsem se nenudil, začáteční proslov je zajímaví a skvělý, ale pak to začalo nudit a já začal zívat, pak se konečně objevili želvy a začala alespoň na chvíli akční jízda, která mě hrozně bavila, jenže pak je tu konec a retardovanej proslov, málem jsem se z toho přeslazenýho konce poblil, plus všechno dopadlo přesně tak, jak jsem čekal, a celej konec je hrozně nepovedenej... Mám chuť dát jen 2* a asi to i udělám, protože tohle mě vážně zklamalo, čekal jsem o hodně víc, ještě že před kinem u Billy byl tancující bezďák, ten mě zabavil víc.

Žena v černém (2012)

Hodně jsem se tomuto filmu vyhýbal. Už jenom podle obsazení mi to přišlo jako dobrá kravina, kde roli dostal Redcliffe jenom kvůli tomu, že si vyzkoušel zahrát taky nějakou pořádnou roli a aby si ho lidi nespojovali jenom s Potterem a to se mu povedlo! Na začátku filmu, když jsem viděl Redcliffa s těma kotletama, tak jsem si v duchu řikal, že to snad nemyslej vážně, a že vypadá jako kretén. upřímně ani to prostředí mi vůbec nesedlo. Ale pak se dostal Redcliffe do toho domu a tam to všecko začalo. Strašně tísnivá atmosféra, lekačky a hlavně mi běhal mráz po zádech skoro po celou dobu filmu. Ve filmu si hodně hrajou s hudbou a filmu to strašně sluší. Tak abych to zkrátil. Redcliffe hraje úžasně, atmosféra hustá, že by se dala krájet, pár lekaček, běhal mi mráz po zádech a čeho si vážně cením je to, jak bravurně zvládli konec. Nikdo nemůže říct ani hovno. Udělat konec tak, aby si přišli na své lidi co nemají rádi happyend ale i lidé kteří nemají rádi nějaký brutální konec, kde všichni umřou. Tomu se řiká umění. Tenhle film mě vážně překvapil a jsem rád, že jsem ho konečně viděl. Jediná chyba ve filmu jsou ty kostýmy a celá ta doba do které je film zasazen. To se dá ale odpustit, když žasnete nad tím jak je film do detailů propracovaný. Rozhodoval jsem se mezi 4* a 5* ale budu hodný a dám 5* hlavně za tu atmosféru, která je vážně úžasná.

Ženy od hluboké řeky (1981)

Jeden z nejnechutnějších hororů vůbec. Takovouhle brutální sračku už jsem dlouho neviděl. Totálně zbytečnej film založenej jenom na násilí. Nechutní "herci" a hromada krve a sraček. Jednu hvězdu za autentičnost. V některých případech to bylo až reálně nechutný.

Život není krásný (2008) (amatérský film)

Na jednu stranu je to příšernej odpad a celý to působí strašně lacině, ale na druhou stranu jsem se u toho strašně zasmál.. Je to blbý ale mě to fakt bavilo. Všechny ty příšerný herecký výkony a brutalita se tam prostě hodila. Tak Co by jste taky chtěli od Řezníka a DeSadeho? Řezníkova mini role byla boží. ZNK je fajn projekt na odreagování. 60%

Život s Louiem (1995) (seriál)

Jeden z nejoblíbenějších animáků na Foxu. Na Život s Louiem jsem se vždycky těšil. Nejlepší byl jeho otec, který pořád hláškoval a strašně mě bavil. Kdybych se na to koukl teď, tak mi to příjde asi docela o ničem a hlavně je to dělané pro děti a je tam ta dětská naivita. Většina toho co se Louiemu stane je blbost, ale když jsem byl menší, tak mě to hrozně bralo. Z nostalgie ty 4 * nechám.

12 kol (2009)

Nesnášim Johna Cenu! Neni to dobrej wrestler, natož dobrej herec... Jeho hereckej výkon je příšerněj a udělali z něj dalšího skoro nesmrtelnýho chlápka, kterej zvládne všecko a všude... Mě to přišlo až moc béčkový a na hovno. A to mám rád filmy se Stevem Austinem. Je to prostě simpaťák narozdíl tady od supermana Ceny.

13 duchů (2001)

Snad můj úplně první horor, který jsem viděl a pamatuju si ho doteď. Viděl jsem ho, když mi bylo 10 let a byl jsem strašně posranej. Hold dřív jsem byl dost velkej strašpytel, ale naštěstí jsem z toho vyrostl a horory mě vážně začali bavit. Takže tomuhle "hororu" můžu jenom poděkovat. Kdybych na to kouknul dneska, tak bych asi koukal co to je za sračku a jak tomu může někdo řikat horor, ale když jsem byl malej, tak to bylo vážně strašidelný!