Mladým manželům, Timovi a Allie (Tim Rock a Kelen Coleman), kteří cestují přes Kalifornii se pokazí auto a tak se vydají hledat pomoc pěšky. Narazí na kazatele (Billy Drago) a jeho ukrajinskou nevěstu (Barbara Nedeljakova), žijících ve starém domě. Protože uvázli uprostřed pustiny, daleko od jakékoliv civilizace, bude muset maldý pár zůstat ve starém domě přes noc. Ale to netuší, že kazatel vězní v boudě blízko domu démonické dítě, které zatouží po ještě nenarozeném Alliině dítěti. (hladass)

Khumbac

Nebylo to zas až tak hrozné...Např. ten chlápek co jim otevřel a nechtěl je nechat zavolat, ten pěkně podivně nesympatický. Zato ta jeho žena, Helen/Oksana , tu svou předváděčku s vykasanýma šatama mohla dotáhnout do konce, škoda :) Jinak tam bylo jen pár dobrých scén jako policajt na projížďce po oběžné dráze s hladkým závěrečným přistáním :) Celkově blbost, ale tri hvězdy ji dám. ()

JohnnyD

Nerozumiem tomu pohoršeniu obecenstva. To ste nevideli žiaden diel série? Toto tu je oproti väčšine častí (menovite najmä 2, 3, 6, 7) profesionálne nakrútený napínavý horor. Navyše myšlienka nadviazať na jediného preživšieho z Gatlinu je zaujímavá, i keď, pravda, nie naplno využitá. Genesis nie je žiadne veľdielo a podobá sa na taký typický na rýchlo zbúchaný prefiltrovaný priemerný Dimension produkt, no v rámci série nielenže svieti, doslova žiari. ()

Morholt

Billy Drago a "Ukrajinka" z Banský Bystrice drží v garáži dítě, který je tak trochu posedlý. Shodou okolností nedaleko ztroskotá pár, kterej místo aby vzal zavděk dočasným azylem, začne se všímat věcí, do kterejch mu nic není. A taky tam okolo roste kukuřice. Kukuřičnými dětmi jsem takřka nedotčenej, ale co jsem se tak dočetl, tohle s nimi nemá stejně skoro nic společnýho, takže to hodnotim jen jako nenapínavej, nestrašidelnej a místy dobře zahranej céčkovej horor. 10% ()

ricci.s

Úplne zbytočné pokračovanie už aj tak dosť spackanej série. Mladému páriku (ona je tehotná) sa pokazí auto, nájdu dom, v ktorom žije starý farár so ženou (ktorý mi ináč pripadal akoby bol na práškoch), no a pod zámkom držia svojho syna, do ktorého je prevtelený démon, takže má schopnosti telekinézy a chce získať jej nenarodené dieťa. ČO TO MALO SPOLOČNÉ S KUKURIČNÝMI DEŤMI??? Možno akurát to, že sa približne v polovici filmu spomenul Gatlin. Je to neskutočne uťahaný, nudný a nezaujímavý horor, v ktorom sa dokopy neudeje nič. Žiadne gore, žiadna atmosféra, žiadne naháňačky v kukuričnom poli, a ešte k tomu nulový príbeh. Neodporúčam (1 len za to, že mi to úplne nepokazilo večer). A keďže som už aj pri Hellraiserovi napísal poradie obľúbenosti, tak pre zaujímavosť, tuto by to bolo 1, 3, 8 (remake), 4, 2, 7, 5, 9, 6. ()

jurasino

Nebylo to tak špatné, docela zajímavé nápady, pohodový filmeček, bohužel už jsme se z Gatlinu přesunuli do Californské pouště a ten chlap s tou ukrajinkou mohli být lepší a mohlo z toho být i nějáké výraznější hixploitation nebo tak. Každopádně Barbara Nedeljaková byla super a 'he who walks behind the rows' se zde taky znamenitě projevil. Ta celá série je docela taková tajemná a tady se to i celkem podařilo napodobit. Ten konec se mi nelíbil ale co už. Aspon něco. Doufám že nás v budoucnu čekají další sequely Children of the Corn, vy co jste viděli jen toto a udělali jste si názor na celou sérii tak doporučuju si přečíst krátký příběh od Stephena Kinga a zkouknout původní film. Je to trošku o něčem jiném. 4* slušná podívaná ()