Obchodník se smrtí (2005)

Film, který mě nikdy neomrzí, životopisná výprava filmu velmi svědčí a prakticky neznám nikoho komu by se nelíbil. Vtipný, svižný s dobrým dějem a ještě lepší Cagem, pro mě jeho nejlepší role. Nemám co bych vytknul, snad jen krátkou stopáž. Nevím nakolik tento film ukazuje "pravdu" o životě těchto lidí, ovšem rád se nechám nakrmit tím co mi film dá a věřit tomu do poslední tečky. 95%

Apokalypsa (1979)

Dlouho jsem přemýšlel, který film je pro mě no.1 Nakonec po dlouhém přemýšlení a opětovném zhlédnutí mých "adeptů" jsem se rozhodl, že právě Apocalypse Now je pro mě oním nejlepším snímkem, který kdy byl natočen. Filmy s Vietnamskou tématikou mám velmi rád. Nejde ani tak o "akční" aspekt těchto filmů, ale právě o tu atmosféru 60. let, beznaděj a hrůzu války, kterou vždycky doplňuje v těchto filmech skvělá dobová hudba. Film Apocalypse Now je velmi existenční a do deprese dokáže přivést snad každého, kdo ho kdy viděl. Na film musíte být správně naladěni, jinak vám to přijde jako 200 minutová táhlá nudná blbost. Ono svým způsobem i to je pravda, tempo filmu je velmi pomalé a táhlé, o to víc, ale dokáže vtáhnout do děje a přiblížit nám atmosféru doby. Brilantní herecké výkony, skvělá hudba i hlášky. 150%

Hvězdná brána (1994)

Film má neskutečný potenciál,chtělo by to lepšího a epičtějšího režíséra. Bohužel filmu škodí seriál, který neuvěřitelně předčil film, právě díky lepšímu využití potenciálu. Ten kdo uvidí seriál, už tento film nikdy neuvidí tak úžasný a skvělý, jakým bezesporu je. Při asi 4. zhlédnutí (dnes) se přistihuju, jak si vzpomínám na své emoce z filmu z doby, kdy jsem seriál neznal a opravdu na mě tento film měl tenkrát BOŽÍ dopad. Teď se nemůžu ubránit porovnávání se seriálem a i když to říkám nerad, tak film se povedl méně. 80%

Na doraz (2010)

Dobrá, chytrá komedie, místy nechutá (onanování), každopádně slabší druhá půlka mi brání dát lepší hodnocení, jakoby scénáristům došly nápady v první polovině filmu. 60%

Pařba v Bangkoku (2011)

Druhej díl se mi líbil paradoxně víc. Koncept filmu je prakticky stejnej jako první a krom jiného prostředí se žádná změna nekoná, ale více mi to sedlo k sobě než v prvním díle. 75%

Pařba ve Vegas (2009)

Přemýšlel jsem jestli dát 3 nebo 4 *. Průměrná komedie, zasmál jsem se málo, každopádně kdybych hledal něco co se mi na filmu nelíbí, nenašel bych skoro nic. Nic mě neohromilo, ale nic nezklamalo. 4* // Nakonec dávám 3*, protože pokud mám porovnat první a druhej díl, tak tento se mi líbil méně. 60%

Strážci vesmíru (1993) (seriál)

Božéééé, to byla konina. MORFUJEME éjjjjá ua ha eh..."Jsem mocný Zord a teď váš zničím!"... prskavky, třaskavinky, petardy UÁÁÁ JA! Každopádně jako malej jsem to žral neskutečně moc, takže nemám důvod tomu dávat špatné hodnocení. 70%

20 let poté (2008) odpad!

Nízkorozpočtový post-apokalyptický film, může být větší klišé ? Blbost ve všech ohledech. 0%