Blade: Trinity (2004)

Au, to bolelo... Tohle sem fakt nečekal. Bylo to protivný po těch prvních dvou dílech mělo nastat nějaké řádné finále, ukončení trilogie.. Ale nic. Nuda to nebyla ale dost mě z toho bolela hlava... 60%

Blade 2 (2002)

U jedničky sem nechapal vysokej průměr hodnocení a tady zas nechápu malej... Ve všech ohledech je to lepší než jednička. del Toro je prostě pašák. A btw.: Každej vlasteneckej Čech by měl dat jednu hvězdičku navíc za Prahu... I když sem z Brna. 91%

Blade (1998)

Čekal jsem víc. Pět * fakt nechapu. Přišlo mi to děsně zdlouhavý. Ukecaný a navíc ten hlavní záporák nebyl nic moc. Chtěl sem dát tři, ale vyvedenej českej dabing a bitka nakonec, kde se Blade s ničím a nikým nesere to vytáhla... Čtyřy slabé hvězdičky = 82%

Uvolněte se, prosím (2004) (pořad)

Je to haluz, je to drsný, je to, to co televize potřebovala, je to "Uvolněný" . . . A abych nezapomněl, Krausův pražskej přízvuk je vtipnej sám o sobě. ( Aspoň pro "brňáky" )

Dallas (1978) (seriál)

Nesnáším tenhle seriál. Babička mne neustále nutila abych se díval s ní. Od odpadu to zachránil pouze a jenom fakt, že jsem to tenkrát bral jako vysvobození. Mohl jsem totiž beztrestně sedět u televize :D

Božský Bruce (2003)

BOHUŽEL případ filmu kde veškerou srandu obstará trailer a pak je mrtvo . . .

Ace Ventura: Zvířecí detektiv (1994)

Můžete to vidět stokrát a stejně vás to nepřestane bavit. Od úvodní sekvence se totiž nepřestanete plácat do kolen.

Maska (1994)

Pomoc ! ! ! Úmírám smíchy. Nejlepší film Jimma Carreyho a jeden z nejpodařenějších dabingů Bohdana Tůmy

Auta (2006)

PIXAR opět jede. Třikrát v kině, nepočítaně na DVD. S Úžasňákovejma nejlepší pixarovka. Life is a highway, I wanna ride it, all night long . . .

Arabela (1980) (seriál)

Miloval sem to jako malej, miluju to i teď. Prostě úchvatný . . . Nádherný dialogy. A vůbec: Nejlepší českej pohádkovej seriál.