Román pro ženy (2004) odpad!

Zapnul jsem Novu. Říkám si něco na těch komentářich z csfd bude... ALE ! ! ! P R D ! Je vidět jakou máme jako národ úroveň.... Vždyť nic jinýho se už tady ani snad netočí. Jedna pičovina za druhou. ( Omluvte můj slovník. Jinak to nešlo)

Dobrý ročník (2006)

Slyšel jsem, že tenhle film byl porovnáván s Bokovkou. Jenom bych chtěl podotknout, že tyhle dva filmy jsou kvalitativně každý naprosto jinde ( IMHO bokovka je naprostej odpad! ). Díky Ridley, díky Russelle. Moc rád sem se s váma napil. 92%

Rocky V (1990)

Nechápu co se vám nelíbí. Sly je v tomhle díle jako Rocky na naprostém sociálním dně. Na konci ale vyboxuje svůj životní zápas a pozna kam patří a ke komu. Plné čtyři hvězdy

Rocky IV (1985)

" Děkuju všem. Víte, je lepší když se řežou takhle dva chlápci, než aby se řezali dva národy."

Madagaskar (2005)

Nečekaný nářez! Vsadím se, že bude dvojka, a ne že ne. Takovýhle dílko musí prostě pokračovat. Dabéři se po dlouhé době vytáhli, a já dostal co chtěl. 90%

Asterix a Vikingové (2006)

Lidi, to ste byli zhulení, když ste to viděli?! To vysoký hodnocení se nedá jinak vysvětlit. Já se na to strašně těšil ale takhle domrvený pokračování jsem teda dlouho neviděl.

Apollo 13 (1995)

"Houstone, máme problém..."

Proposition (2005)

Pět hvězd za úžasnou autenticitu. I když má film slabší začátek, zbytek vám to dokonale vynahradí