Boží zápasník (2006)

Nehrat tu Jack Black je to bezducha kravovina bez spetky napadu a komedialniho smysleni. Ovsem kdyz tu Jack hraje, je to stale bezducha kravovina bez spetky napadu - jen to komicno se tu trochu projevuje - ovsem ne ve scenari nybrz v mimice Jackova xichtu. Ale to je porad strasne malo.

Scott Pilgrim proti zbytku světa (2010)

Velmi povedena zanrova stylyzace s radou originanich napadu spolecne se silnym scenarem parodujicim ruzne filmove klasiky je zajimavou a fungujici kombinaci (casy se od "Čtyři vraždy stačí, drahoušku" zmenily). Na druhou stranu, civet 112 minut na stale stejny tupy, vykuleny oblicej Michaela Cery je dost otravny - ten kluk ma mimiku asi jako koala po autonehode.

Maniac Cop (1988)

No snad nejvic me fascinoval brilantni policejni cuch Toma Atkinse, ktery po jednom shlednuti mrtvoly v marnici ihned sestavil naprosto dokonalej profil pachatele a ujecena hystericka policistka jejiz vlasy asi nesnesly to tropicke vlhko nocniho NewYorku a nabyly na objemu tolik, ze by mohly parodovat zvon Svobody.

Říše slunce (1987)

Uz zde muzete pozorovat, ze talent Christiana Balea je skutecny . . .

Nejasná zpráva o konci světa (1997)

Juraj svym typickym zpusobem udelal z pribehu takovou sekanou, ze mi jeste ted na taliri stoji vidlicka v pozoru. Je to strasna skoda, mam takovy dojem, ze se na nas se strihacem spikli a chteli nas donutit. . . . k cemu nas to vlastne chteli donutit? Jako celek mi to nedrzelo proste pohromade, ackoliv atmosfera byla paradni porad to nestaci na dobry dojem. Dokonce jsem si vsimnul i naznaku velmi solidnich dialogu, ale co naplat sekana mi to proste rozmetla a ja se s tim proste nemuzu smirit.

Běžící muž (1987)

Inteligentni, zanrova i jakakoliv jina uroven tohoto snimku je mimo asi jako noseni hrebenu a obcanky v zadni kapse kalhot.

Karate Kid 2 (1986)

Karate Kid II. je o brilantni premene v Juraje Janosika. Opet jediny kdo snese prisnejsi meritko je skvely Pat Morita.

Voják (2006)

"Tan chlap je terminator"(upreny pohled Roberta Patricka do zpetneho zrcadka) - husta narazka!! Co se tyce filmu - predstavte si klon Forresta Gumpa s Johnem Rambem v jedne osobe - pak vam vyjde The Marine. Utikajici svalovec John Cena, kterej neumi poradne chodit, natoz hrat se opet dostal na DVDcka v nostalgickem akcnaku 80.let. Ve filmu s mega vybuchy a tupym dialogem, jehoz slovni zasoba se najde i v pismenkove polevce. Inu nostalgie je nostalgie . . .

20 let poté (2008) odpad!

Jde si takhle Jim Torres zaplivanou brooklynskou ulici. Najednou spatri na chodniku psi lejno a ihned dostane napad. Natocim film!!! A bude presne o tomhle!! .............. spasny napad a me nezbyva nez zatleskat uzasnemu tvurci. A jelikoz jsem videl Foresta Gumpa jsem rad ze jsem videl i druhy pol filmoveho sveta a uz muzu jit v klidu spat s hrejivym pocitem ze jsem videl uz opravdu vsechno.

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Prilisna natahovana - a diky tomu film ztraci nejen tempo, ale i pribeh na konci uz odchazi i divaci.