Exmanželka za odměnu (2010)

Po tom, čo som na tento film naďabila každý deň na hbo, tak som sa rozhodla ho pozerať aj celý. A to bola chyba. Od začiatku to bola nuda, dúfala som v nejaký zvrat ale nič také sa nekonalo. Film, ktorý si už nikdy nepozriem.

Loď duchů (2002)

Najviac ma bavil ten koniec a skvelý výber hudby do filmu.

Dvanáct do tuctu (2003) odpad!

Nič ma nedokáže viac "nasrať" ako film ktorý sa tiahne 98minútovou nudou. Pri tomto filme ma nuda donútila poupratovať si celú izbu, aspoň na niečo to bolo dobré. Ako pozadie, aby nebolo ticho. :p Takéto filmy by sa mali zakázať vôbec niekde natáčať..púšťať a celkovo však dávať do obehu, viete čo myslím.

Nejpřísnější rodiče na světě (2008) (seriál)

Vždy som očakávala, že sa nájde jeden alebo dvaja, ktorí sa neprevychovajú ale nikdy sa tak nestalo. Je smutné, že ich prevychovajú až úplne cudzí ľudia. Ale budiš. Rada to pozerám.

Susedia (2006) (seriál) odpad!

Tak večšiu katastrofu som nikdy nevidela a to som videla kopec druhotriednych seriálov.

Krok za krokem (1991) (seriál)

Svojho času to bol skvelý seriál ale na túto dobu mi to nesadne. Sem tam si to pozriem ale každý deň by som to neprežila.

Dorian Gray (2009)

Mňa tento film nadchol. Od začiatku až po koniec, od hereckého obsadenia až po celkové stvárnenie filmu. Nemôžem si pomôcť. Beriem to ako ten druh filmu, ktorý si rada pozriem ešte niekedy, keď nebudem vedieť ako správne vynaložiť s časom. Nebolo to síce strašidelné ale dráma to je. Skvelé. 5 *

Nová dcera (2009)

Jedna hviezdička za Kevina, ktorý ma nenudil. A druhá za perfektný koniec. Milujem konce bez happy endingu. :-) Celý dej mi bol už nejaký známy. I tak nemôžem povedať, že by ma to vyslovene nebavilo ale vôbec som sa nebála. A to je zlé.

Zlatá sedmdesátá (1998) (seriál)

Je úžasné, že existuje tento seriál. Zachytáva obyčajný život ale je to podané takým neuveriteľným spôsobom, že som sa stala na ňom závislá od prvej chvíle, keď som to videla. Videla som 4 série a som sklamaná, že neviem nájsť ďalšie. Dúfam, že sa mi pošťastí ešte niekde. Jeden z mojich najobľúbenejších seriálov!

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál) odpad!

Priznám sa, že moje hodnotenie možno nie je objektívne, keďže som nevidela ani päť minút z tejto telenovely. Stačili mi ukážky. Je to nekonečné, nesympatické a otrepané. Takýchto telenoviel by som vedela napočítať aj stovky. Nikdy sa neodhodlám si to pozrieť a dokonca som za to na seba pyšná. Úprimne ľutujem každého, kto je na tom závislý alebo to pozerá.