Bez soucitu (2010)

Dávam ***. Johna Travoltu nemám rada ako herca, je mi úplne nesympatický ale v tomto filme to šlo. Mne sa páčia také tie akčné časti toho filmu ako keď šli hore schodiskom a oni len padali dole. Je to fajn film ale nič extra.

Pilíře Země (2010) (seriál)

Stredoveké rozpory. Najlepší film, čo som v poslednej dobe videla. Eddie Redmayne ma v ňom úplne presvedčil. Celé to do seba zapadalo. Pozerala som to do noci a ráno zas opakovanie. Zmagorilo ma to. Ale v tom dobrom slova zmysle. Úžasné!

Černá smrt (2010)

Milujem filmy s takouto tématikou. Od začiatku až ku koncu som film pozerala s najväčším záujmom a hltala som minútu po minúte. Absolútne nemám čo vytknút. Maximálne to sadlo môjmu štýlu. Určite si to pozriem ešte jeden, či dva razy. Eddie Redmayne tam bol neskutočný. :-)

Interview s upírem (1994)

Je pravda, že režisér pridal do Interview s upírom mojich najmenej obľúbených hercov ako Tom Cruise, Antonio Banderas ale i tak hodnotím film ako úžasný. Celkový dojem je perfektný a dojem najlepší.

Vysaj si (2009)

Jediné, čo považujem za skvelé je to, že tam hral Alice Cooper. I keď nechápem ako na to mohol pristúpiť. Už som prejedená všetkých tých upírskych filmov, kníh a celkovo všetkého, čo je s tým v súvise. Naozaj by som prežila bez tohto filmu. Nepáčilo sa mi to. Celé to bolo také bez energie a napätia. Nič mi to neprinieslo. Nuda.

Machři (2010)

Je pravda, že tam nemuseli dať všetkých tých hercov, lebo to budí dojem presýtenia ale je to typická komédia. Nesedela mi tam Salma Hayek. Vôbec. Inak som sa na tom filme dobre nasmiala. Ale viac krát by som to už nepozerala.

Bunkr smrti (2008)

Včera som videla tento film po dlhej dobe a musím uznať, že mne sa to páčilo. Téma druhej svetovej vojny a celkovo vojenské filmy ma neuveriteľne bavia. Hej, bolo tam pár lacných častí ale to mi vôbec nevadilo. Síce nechápem, ako môže prežiť niekto bez jedla, prestrelenie mozgu a podobne. Ale to už nechávam na režisérovi.

Země ztracených (2009)

Sem tam to bolo aj vtipné. Scifi nepatrí medzi moje najobľúbenejšie a tak mi tam vadili jašterí muži a opičiaci. To mi tam všetko kazilo mierne dojem. Ale zachraňovali to skvelé scény. Napadá ma napríklad tá s dinosaurím močom alebo ten opijáš. Pre mňa je to taký nadpriemer.

Vše, co jste kdy chtěli vědět o cestování v čase (2009)

Naozaj skvelý film. Veľmi sa mi to páčilo. Sem tam to bolo vtipné a sem tam naozaj 79 minút svojho času. Možno si to niekedy pozriem ešte raz. Najviac sa mi páčilo na konci. "Keďže idete vy dvaja, niekto by tu mal zostať aby mal kto strážiť kabáty a vaky." :D Náklad.

Moje sestra vlkodlak (2000)

Malo to niečo do seba ale všetko prebiehalo veľmi rýchlo a aj to ako bol ten chalan pichnutí injekciou a zrazu sa mykol a bolo všetko v poriadku. Neviem čo si mám o tom všetkom myslieť. Takto si ja vlkolaka nepredstavujem. Nepáčilo sa mi to zobrazenie ale páči sa mi výber herečky Katharine Isabelle. Prekvapila ma, veľmi milo. No a jej sestra dokonale zahrala takú divnú osobu. Dokopy tri hviezdičky za pokus.