• Fantasy

UnREAL - No Limit (2018) (epizoda)

Reálně přivedli zpátky Faith kvůli něčemu takhle žalostnýmu? Těšil jsem se, co s ní vymyslí, a pak "Hmm tys ji vyhnala." Aha? AHA? To se fakt vyplatilo? A ten porod? Jak přesně měl zachránit epizodu? To je tak špatně napsaný, až se mi nechce věřit, že to dělají pořád ty stejní lidi. Je mi smutno.

Ostré předměty - Pach (2018) (epizoda)

Sopl tempo pokračuje. Jenže v půlce seriálu (!!!) to už nebaví ani mě. Závěrečnej prostřih udělanej tak moc špatně, že ani nechápu, co se v něm stalo.

UnREAL - Wild Card (2018) (epizoda)

Strašně, strašně moc to spěchá. Tohle byl děj v pohodě na dvě epizody.

Černé zrcadlo - Zkušební verze (2016) (epizoda)

/// Playtest je docela utrpení. Zejména kvůli špatně napsané hlavní postavě, které jsem fakt nedokázal fandit. Namyšlenej a uřvanej týpeček tento díl tahá hodně dolů. Pointu sice šlo snadno odhadnout, přesto nebýt té špatné hlavní postavy a celkem nudného začátku mohlo jít o celkem solidní epizodu - vždyť já mám hry moc rád.

Příběh služebnice - Slovo Boží (2018) (epizoda)

Jak poslední minuta dokáže znechutit celej díl. Jako chápu, co chce udělat, ale... jak? Zase zasáhne nějaká deus ex mašinka?

Ostré předměty - Zmizet (2018) (epizoda)

Takové temnější Sedmilhářky, chtělo by se říct. Akorát jsem se v tom občas ztrácel. Hudba vynikající.

Skokan (2018)

Film s celkem jasným poselstvím: nejsou prachy, nikdo se s tebou bavit nebude. Chyběl tomu někdo, komu bych fakt fandil. Ani hlavní postava mi nijak zvlášť k srdci nepřirostla, protože jsem se prostě pořádně nic nedozvěděl. Snímek totiž docela spěchal, a vynechal tak (alespoň podle mě) podstatný informace. Taky závěr mohl bejt o něco lepší. Ale určitě to ruskou, chladnou atmosféru vykresilo slušně. 70%