Bad Taste - Vesmírní kanibalové (1987)

Mimozemšťania chcú z dedinčanov chutné hamburgery a Derek (Peter Jackson) ich musí zastaviť skôr než sa rozšíria do celého sveta. Tento krát ma dobrý chlapík motorovku, ale bude schopní poraziť zlú mimozemskú firmu, ktorá sa nas snaží dodávať do svojho vesmirného fast-food reťazca? Pripravte sa na naozaj krvavé scény a humor ktorý hraničí s urážkou zdravého rozumu. Hranice slušnosti boli zbúrané.

Stopy zla (2006)

Pozeral som sa na to s manželkou a musím uznať, že sú tu vynikajúco prehrávajúci herci. Tý 3 starší herci boli celkom dobrý ale zvyšok... Aj prasa ma menšie šunky. Pokiaľ ide o "krásne rukojemníčku", tak som fandil bigfootovi aby ju roztrhal - spravodlivý trest za jej herecký výkon - ale, bohužiaľ, nestalo sa tak. Ak mate čas v sobotu poobede na odpad - tak ako my - určite sa dobre zabavíte.

Jack Ryan: V utajení (2014)

Herecké výkony boli dobré, interakcia medzi postavami tiež dobrá, bojové scény a efekty boli na úrovni. Rusi, Číňania a Kórejci sú v týchto dňoch najobľúbenejší protivníci a to čo sa stalo v Krime, dodáva tomuto príbehu váhu. Nebol to druhý Mission Impossible, ale skôr taká mužská verzia Saltovej.

Ti druzí (2001)

Film "Tí druhí" zaberie v živote diváka oveľa viac času, než si zaslúži. Stojí za to len matne pre svoj trikový záver, a povedzme si na rovinu, keby takýto záver nemal, nebolo by na filme vôbec nič. Všetko sa tak pomaly vlečie a je tu dosť vecí, ktoré pôsobia nelogicky, napríklad to, ako dcéra pri niektorých veciach divoko kričí, ale pri spozorovaní votrelcov v dome je veľmi vecná. Keďže sa nič moc nedeje, je len nevyhnutné, aby prišiel nejaký veľký šokujúci záver, a úprimne povedané, hoci je prekvapivý, nie je až taký ohromujúci a rozhodne nerobí celý film hodnotným. Mohlo to byť oveľa lepšie.

Godzilla, Ebira, Mosura: Nankai no daikettó (1966)

Ku koncu sa to mení ale bolo to pomalý, nudný a často podivný film o Godzille. na začiatku vidíme ženu ako sa rozpráva s veštcom (alebo čo to bolo) o tom ako prišla o najstaršieho syna., ktorý zmizol v mori. Psychik tvrdí, že jej syn je stále nažive. Jeho brat ho chce nájsť, ale vláda s tým nič nerobí. Pôjde k reportérovi a zatiaľ čo si pôjde reportér pohovoriť s editorom, mladík uvidí plagát s tanečným maratónom, kde výhrou je loď a utečie skôr ako sa reportér vráti. A tak ďalej... proste brutal divná nuda.

Lost Place (2013)

veľmi zlá skúsenosť. Prvá časť filmu, sa zaoberá geo-catchingom a má veľa chýb a omylov. So starým GPSkom sa potápať a používať ho pod vodou. (čo sa samozrejme nedá, pretože nie je vodotesné) Chlapci nájdu koláčiky v bedni ktoré sú tam pol roka a tak ďalej a tak ďalej.Dokonca aj obchodovanie s tou bedňou nie je správne. Hororová časť na druhej strane má nezrovnalosti kde sa len pozriete. Človek, ktorý vie že to miesto je nebezpečné ale neodíde. Elektrické zariadenia sa chovajú fyzicky podivne a najhoršie zo všetkého je že to vôbec nie je strašné.

Zvláštní léčba (1980)

Všetci to máme radi, všetci vieme, že je to zle zneužívať, a žije ešte veľa ľudí ktorým dokonca zruinoval život. takto by sa dal zhrňuť hlavný príbeh filmu Poseban tretman alebo Zvláštna liečba. Skupina alkoholikov na rehabilitačnej ceste do pivovaru, ako konečná konfrontácia s ich závislosťou. Znie to trochu ironicky, ale do určitej mieri je tomu vo filme tak ako aj v skutočnosti. Zvláštna liečba je forma čiernej komédie a sociálnej drámy.Alkoholici si vymieňajú svoje životné tragické príbehy medzi sebou aj napriek tomu že v sebe stále nesú veľkú závislosť na alkohole. Na druhej strane, lekár a vodca expedície, puritánsky na verejnosti, je tiež tajným alkoholikom a psychopatom. Ale Zvláštna liečba tiež hovorí o ďalších životných pravdách, ktoré sú tak trochu ukryté medzi riadkami. Mnohý z aktérov boli skutočný alkoholici, a táto úloha im ukázala iný cestu životom.

Soumrak mrtvých (2004)

V časoch, keď idiotské, nevtipné, a urážlivé hororové paródie a la Scary Movie boli vo vrcholnom rozkvete, kto by očakával, že príde naozaj skvelá paródia? No, asi nikto, a ešte menej ľudí by čakalo, že si budu robiť srandu zo zomíckeho subžánru. Naproti všetkým očakávaniam, však veselé talentované britské komické trio Simon Pegg, Edgar Wright, a Nick Frost to skúsili a podarilo so im natočiť toto perfektne dielo.

Temný případ (2014) (seriál)

Zrýchlený dych, ohrýzanie nechtov, studený pot. Tak presne to sprevádza tento úžasný seriál. Matthew McConaughey (detektív Rust Cohle) je v hlavnej úlohe intelektuálneho narcistu ktorý je vo svojom okolí prinajmenšom nie veľmi obľúbený. Obzvlášť u jeho partnera Woodyho Harrelsona (detektív Marty Hart). Títo dvaja detiktívy sa snažia riešiť prípady sériových vrahov, pedofilov a dokonca príde aj na voodoo aktivitu.

Palestina je stále problém (2003) (TV film)

Viem, že mnohým sa nepáči, že tento film je jednostranný, ale určite stojí za pozretie. Diskutuje o Izraelskej okupácii Palestíny a všetkých ostatných prvkoch tohoto konfliktu.