Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Kdejaký díl seriálu třeba od Netflixu je zajímavější, poutavější a zábavnější než tohle... Bylo to jak tenkrát v nudowoodu... 2 h čekání na 10 minut zápletky na konci. Promarněný potenciál. Pakliže žerete DiCapria tak, že si z něho učuráváte do trenclí, tak budiž. Jinak slabota.

Skleněný (2019)

Dycky je mi smutno, dyž nekdo tak nevyužije potenciál filmu. Takové postavy, takový herci a taková sračka! :D

Premiér (2019) (seriál) odpad!

Program sem, program tam, jaký další udělám? ... Doufám, že v Bohnicích panu "Premiérovi" už zarezervovali pokojíček. ;)

Gangy z Birminghamu (2013) (seriál)

I když je to na můj vkus místy až moc ukecané (klidně by mohly díly být kratší na úkor některých dialogů), prostředí jako takové je zajímavé a poutavé. Herci výborní. Bohužel ke konci 3. řady má pozornost upadá a začíná seriál nudit. Celkově 3,5 hvězdy.

Captain Marvel (2019)

Nenadchne, neurazí. Průměr. Trošku jako ze Star Gate SG-1. :D

Most (2011) (seriál)

Já, takový antifanda kriminálek, a změním hodnocení po dokoukani všech řad ze čtyř hvězd na pět hvězd! To je teda něco! :)

Bohemian Rhapsody (2018)

Hodnotím raději s odstupem času. Z kina člověk pravděpodobně vyjde vždy nadšený. Ale když se pořádně zamyslí, tak reálné hodnocení by mělo být zhruba 3,5 hvězdy. Na mě to působí až moc pohádkově. Chápu, že to měla být oslava Queen, ale přece jenom upřednostnila tvrdší realističtější podobu životopisného snímku o jedné z nejlepších kapel, co kdy existovala. Více se líbilo asi The Doors.

Korunní princ (2015) (TV film)

Když to srovnám s ostatními pohádkami, tak tahle byla moc příjemná a odlehčená vtípky. Krásné kostýmy, fajn herci a hlavně HOBLUJ! :D

Stranger Things (2016) (seriál)

Netflix vsadil na dobrého koně. Filmy dostávají na prdel od seriálů ... klobouček a pět hvězdiček za tento nápad. :) Edit: hodnoceno po dvou sériích. Třetí už byla slabší (nejnudnější). Edit: Ve čtvrté sérii se tvůrci vyřádili. Opravdu pěkná filmařina i dobrá zápletka.

Wonder Woman (2017)

Pánové, je možné, že vám krásná dáma zkreslila úsudek. Tento film byl o ničem. Dokonce jsem při jeho sledování zaznamenala lehké snižování IQ. :D Na začátku trapná pohádka. Potom slabé dialogy. Některé scény byly zbytečně zdlouhavé a nudné. Příběh taky žádná hitparáda. Osobně nechápu hodnocení 70 %. Dvě hvězdičky s odřenýma ňadrama. ;)