• Thriller

My House (2023)

tolko nelogickych shitov, ze cau

Sedmilhářky (2017) (seriál)

Dlho som sa serialu vyhybala, kedze som citala knihu a ta sa mi pacila. Prva rada sa vsak atmosferou perfektne trafila do tej kniznej, navyse dejova linka pekne splynula s tou pisomnou podobou. Takze super.  Prekvapenim bola druha seria, ktora to fakt neposrala. A to, ze som mala chut vyhodit psychopaticku babicku von oknom a pred tym ju otrieskat o stenu... To asi k tomu patrilo :-) :D

Most Dangerous Game - New York (2023) (série)

Stale nechapem delenie na 10 minutovky, ale inak dejovo dobre a napinave. To co clovek caka, to dostane.

Přání k narozeninám (2022)

Mne sa to velmi pacilo. Bolo to take mile a vtipne. Jasne, trebalo vypnut mozog a len nasavat herecke zlozenie. Podla mma ceska alebo slovenska komedia je uplne iny zaner ako komedia vseobecne. Neviem ci by toto preslo v inej krajine, odraza sa v tom ta nasa alebo teda ceska mentalita tak vyrazne, ze je z toho samostatny zaner. Herecke zlozenie az na par vynimiek perfektne. Necakala som nic a odchadzala som na hrane 4-5*.

Wednesday (2022) (seriál)

Strasna blbost, nechapem ten hype... Velmi sa musim snazit nedat odpad...

Frost (2022) odpad!

Strasna hovadina... Nelogicke chovanie by si vysluzilo tak film odpadovy na 2 hviezdy. Ale tie zaverecne haluze to hodili na odpad. Ble.