• Krátkometrážní

Profesionálové (2009) (seriál) odpad!

tak to tu nebylo od dob Nováků

Splice (2009)

Kromě znamenité scény, kdy dojde k velmi nevhodnému intimnímu momentu, stál film za starou bačkoru. 40%

Čarodějka ze země Oz (2007) (seriál)

Fantasy masakr to tedy není, ale obědvá se u toho dobře. 60%

Český mír (2010)

Tito šikovní dokumentaristé opět udělali z Čechů totální hovada. To by jim šlo, ale dále se k tématu bohužel nevyjadřují a defacto jen shromáždili veškeré to publicistické dění okolo tématu.

Scott Pilgrim proti zbytku světa (2010)

Totální kreativita na úkor hloubky příběhu. Mě to ale naprosto nevadí. Oldschool hry + anime + skvěle nasnímaná akce. Ke všemu naprosté pochopení komiksu a jeho převedení do filmových obrázků. 100%

Jak vycvičit draka (2010)

EPIC. nemastný neslaný trailer si vysvětluji jen tak, že do něj úmyslně nedali ty nejlepší záběry, jak je jinde zvykem. Konec naprosto uzemní. Mnohem lepší jak poslední Pixarovka, která v porovnání s tímhle je cmunda pro haranty 90%

Habermannův mlýn (2010)

Několik rušivých střihů, hrozivé postynchrony dabérů a fakt, že se ze 4 příběhových linií dokončí jen jedna, má za následek naprostou apatii ke všemu co se na plátně děje. Nebýt hajného Rodena, tak snad ani film nestojí za zmínku.

Pilíře Země (2010) (seriál)

Zdaleka ne tak dokonalé jako Řím. Na druhou stranu byl Řím také o něčem jinem a z jiné doby. S vykresleném postav se poměrně spěchá, což je výsledek klasického kopírování knih. Co ale ztrácejí Pilíře na Římu, tak si vynahrazují opulentními záběry na hrady a stavby, efekty a skvlým úvodem, který krásně připraví na středověkou podívanou. Rozhodně stojí za vidění, přestože se z toho klasika pravděpodobně nevyklube.

Sbohem, baby (2007)

Kvalitní režie a kvalitní herci. Příběh je samozřejmě protkán "nečekanými" zvraty, které mají velmi hluboký a zajímavý podtext. Scénář šikovně pracuje s divákovými city a postupně ho vyzývá ke stejné otázce, jako hlavního protagonistu....Mě sice nikdo přesvědčovat o nadání Bena Afflecka nemusí, ale tímhle si mě získal zas o něco víc. 100%

Star Wars: Klonové války (2008) (seriál)

Nic pro Star Wars fanouška. Už jen proto, že ten ví celou historii postava a tak mu musí být jasné, že se v tomto seriálu nestane žádná důležitá událost. Ke všemu ani příběh nestojí za to. Všehovšudy za první sérii jen asi 3 epizody, které se pokoušeli o nějaký zajímavý nápad.......hudební doprovod je taky peklo, když mi pustí do podkresu války Techno, tak sem myslel, že je to nějaký vtip snad!