• Krátkometrážní

Rande naslepo (2010) (pořad) odpad!

ZEMŘI proradný Knore!

A-Team: Poslední mise (2010)

Stejně jako u Železomuže 2, jsou ve filmu momenty naprostého štěstí a blaha a momenty kdy se vlečou. Míň bych z toho dělal epickou akční jízdu a víc bych zůstal u komornějšího seriálu.70%

Den & Noc (2010)

Nejlepší kraťas od Pixaru! 100%!

Kuky se vrací (2010)

Nejlepší, český, animovaný film. Sice dabing mladého Svěráka je trochu amatérský, ale k celkovému neumělému podání filmu to sedí. Nebylo by od věci, kdyby postavy měli více chodících záběrů a méně akčních honiček, prestože tak skvěle natočených. 100%

Česká RAPublika (2008)

O kvalitách českého rapu nemůže být ani řeč. Eminem by mohl se svýma "esejema" zahnat tyhle slovní hříčkaře zpátky do nor. Ovšem dokument je zvládnut dobře a dokázal nabídnout téměř všechno co mohl. Jen konec bez jakékoli pointy, poselství, sdělení, docela zamrzí. 60%

Cesta (2009)

Tahle adaptace se prostě nemohla povést na 100%, pokud se chtěli pevně držet předlohy. Ta pracuje s velmi dusnou atmosférou, kdy si toho postavy ani moc neřeknou a vše je vyykreslováno vlastné vypravěčem. A to mi trochu chybělo. Nevadilo by mi, kdyby Viggo vykládal do záběrů své pocity přes "voiceover", nebo jaksetomukčertu řiká. Každopádně pořádná depka a herci se na tyto charaktery hodily naprosto neuvěřitelně. 75%

Doručovací služba čarodějky Kiki (1989)

Skvělá pohádka. Žádná zběsilá dobrodužství jako v Monoke, nebo Fantazii. Spíše stejně nevinný a nekonfliktni film jako Totoro. Miyazaki je holt děda, který to s vyprávěním pohádek umí setsakramentsky dobře. 100%