Skrytá čísla (2016)

Za mě luxusní záležitost. Z těch pár letošních oscarových nominací, co jsem viděl, je tohle jasná jednička, a ty, co jsem neviděl, jsem neviděl proto, že mě nezaujaly už na papíře. Takže držím palce!

Karate Kid (1984)

Těchhle sportovních kousků o underdogovi, co to nakonec všem natře, není nikdy dost a tenhle je mezi všemi klasikou.

DVTV (2014) (pořad)

Dva perfektní moderátoři se srdcem i mozkem na správném místě, zajímaví hosté, aneb když už na vás žádná televize není dost liberální, založte si vlastní, od toho tu internet je.

Tyran (2014) (seriál)

V půlce druhé řady a stále lepší a lepší díl od dílu. Parádní seriál.

Teď ne, Broskvičko (2015) (amatérský film)

Černá komedie či komediální thriller, to je jedno, každopádně jsem se už dlouho u filmu takhle neřezal, a to spolu s celým nabitým kinem.

Romeo and Juliet (2013)

Pár filmových adaptací už jsem viděl, ale tahle u mě jasně vede. Skvělé herecké obsazení, interiéry, exteriéry i režie, o kvalitách předlohy přirozeně netřeba mluvit. Za mě jasná 5*.

Hooligans (2005)

Takovéhle filmy fakt nejsou můj šálek čaje, ale režisérka asi ví, jak na mě - po chvíli to i nepřítele fotbalu a gangů absolutně vtáhne až prožívá každou uštědřenou ránu, jako by ji dával sám. Perfektní snímek za plnou palbu 5*! PS: Režisérka Lexi Alexander je super ženská, osobně i na Twitteru, lidsky i co do liberálních názorů - takových k filmu víc.

Piráti ze Silicon Valley (1999) (TV film)

Zcela jedinečný (alespoň ve své době) vhled do života Jobse a Gatese, navíc výtečně natočený. Jasných 5*.