Vánoční koleda (2009)

Presne tento vizuálny štýl akým zobrazil Robert Zemeckis tento príbeh od Charlesa Dickensa sa mi veľmi páčil. Malo to to pravé kúzlo a ja sa z toho veľmi teším.

Válečný kůň (2011)

Tak ako hovorí "Madison", je to rozprávkový príbeh o sile, odvahe, láske a statočnosti. Na takéto rozprávky mám slabosť. Krásna hudba, nádherné kone a dobrý pocit na konci filmu...som spokojná.

Stopky lásky (2009)

Samotný nápad nie je zlý, ale som sklamaná. To nebolo nič pre mňa. Nezaujalo ma to ani nepobavilo. Škoda.

Machři 2 (2013) odpad!

Totálna blbosť, nemá to hlavu ani pätu, scenár úplne o ničom... fiasko.

Paní Zázračná (2009) (TV film)

Naozaj kúzelná babička, trocha lásky odvšadiaľ, teplo domova a rozprávka je na svete.. Veľmi milý Vianočný filmik.

Střípky vzpomínek (1996) (TV film)

Eva La Rue ma ako herečka zaujala najviac v tomto filme. Príbeh je dobre spracovaný a film veľmi príjemný. Súdim tak snáď aj preto, že mi tento film pripomenul určitý milý pocit.. Navyše Eva La Rue je tu veľmi krásna a pristane jej táto úloha.

Láska na hlídání (2004)

Je to tak odporne presladené, až sú niektoré scény priam trápne. Strašné. Normálne ma znervózňovali tie úškľabky, ktoré hádzala Katie Holmes do kamery celý čas. A ten bozk na konci...to čo bolo? Babička by dala vášnivejší!

Nespoutaný Django (2012)

Až na to prskanie krvi odvšadiaľ...bol na konci filmu pocit zadosťučinenia veľmi silný.. :)

Tanec s vášní: Rozbal to! (2008)

Dve hviezdičky sa mi zdajú málo, pretože mám asi trošku slabosť pre tento žáner. Aj keď k baletu neinklinujem a Footloose sa mi páčil viac, to čaro tanca tam bolo.