Interstellar (2014)

Interstellar výjma pro diváka moc nevýživné finále je lahůdka s hloubkou. Marťan je kvalitní film co stojí za shlédnutí ale s porovnáním IS je to slabší komerční dítě interu bez hloubky a zajímavých hereckých výkonů.

Muž na laně (2015)

Šišlající pepa gordon zahrál svoji postavu kvalitně, až natolik, že se mi znechutila už v půlce filmu.Proč vypravěč zdůrazňoval chyby v laně, záběry na krví nasáklou botu, naprostá ignorace větru...v podstatě čekáte hodinu až poleze po drátě, pak to vypadá, že spadne...pak nespadne a happy end...film určitě znovu vidět nechci a ani nedoporučuji. Je to takové naivní, neslané nemastné...optimální jako kulisa

Quantico (2015) (seriál)

Recept na Quantico: Potřebujete jedno velké klišé, nejlépe teroristy co útočí na chudáčky amíky. Přidejte několik hrstí povrchních herců s vybělenými zuby a hereček v velkými ceckami. Za občasného míchání přidávejte zvraty v ději dokud ani divák nebude vědět co vlastně jí, nebo na co kouká. Na ozdobu přidáme pop music a ještě více klišé. Na závěr je nutné našroubovat spoilery, ten umře, ta jí pomáhá, ten je zkorumpovaný...sim sala bim Quantico tadá! Po pilotním díle spláchnuto.

Mystérium sexu (2013) (seriál)

Původně 5* a s každou další sérií jedna * dolů s kvalitou, škoda. Netradiční námět, zajímavý děj vystřídá nuda a telenovelské plky typu" Já ji nemiluji, péro mě nestojí" a namísto pacientů z první série je zde opakovaná kaše úhlavní2-3-4-5tě postav, ptfuj!

Méďa 2 (2015)

Komedie pro tvory s IQ 60 a méně...případně na drogách jinak je to ztráta času.

Killjoys: Vesmírní lovci (2015) (seriál) odpad!

no fuj!!! scénář, herci, hudba i vizuál působí jako kdyby to scénáristu napadlo při průjmovém sraní, dokoukány první dva díly a u třetího jsem po 5.minutě vypnul, je to hnůj!

Poslední loď (2014) (seriál)

Tvůrci jdou jako přes kopírák BSG(poslední loď, nedostatek vody,flashbacky,zrádce na lodi..) to ovšem neznamená, že je to špatně, jen více originality by neškodilo. Last Ship se mi líbí po 4. dílu, asi ještě kouknu a budu doufat v budoucí zlepšení. .potenciál to má.. Edit po 3,5sezónách, některé prvky jako akce, spád, absence vaty a minimum romantiky. Co tento počin sráží, že scénárista recykluje co viděl v telce na konci minulého století. Místy hodně špatná hudba. Co je nejhorší? Kamera! Střihů jako prase, záběr delší jak 40 sekund neexistuje. Následně při jakékoliv vážné situaci, kameraman začně zoomovat všem obličeje z 30cm.....tadá přelet vzduchem kolem lodi v pc simulaci! pořád i tak oddechovka ;)

Jurský svět (2015)

Plno klišé, žádná krev, dialogy stejné jako v dalších 100 filmech, mimo digitální vizuál nuda. Afmosféra jako pro náctileté. 50%

Maggie (2015) odpad!

Ani drama, ani horor, ani thriller....je to jako kdybyste uplácaly dokument, nudné záběry v rodinném drama a přidaly nekro-kůži a ex-kulturistu, nejhorší film co jsem zatím tento rok viděl

Hrdinové od Alama (2015) (seriál)

hell on wheels( 1mil. lepší)...tohle je podprůměrná snůšká špatné kamery, scénáře a ani herci to nezachrání, fuj ruce pryč!