Show Jana Krause (2010) (pořad)

Bezkonkurenčně nejlepší talk-show v ČR. Kraus umí a biomasa čumí.

Partička (2011) (pořad)

Začnu hercema. Geňa je víc vulgární než vtipný a pohotový a Igor nemá dost fantazie k tomu vymyslet opravdu vtipné scény, ale Suchoš s Ondrou táhnou tenhle pořad neskutečným způsobem. Některé hry jsou slabší a časem úplně přestanou bavit (Reklamace) a jiné jsou neskutečně dobré a nikdy neomrzí (Blázni a Seznamka). Většina lidí co dává nízké hodnocení asi většinou jen nemá ráda tvrdý a suchý humor. Já se bavil u každého dílu, takže dávám čtyři hvězdy.

Otázky Václava Moravce (2004) (pořad)

Ono to sice souvisí s politickou scénou u nás, ale prostě tenhle pořad tu není pro lidi ale pro ty šašky co do něj lezou. Moravec je nestranný jak levá bota. Asi nejlepší komentář k tomuto má Enšpígl, tak se nemá smysl opakovat.

Hyde Park (2010) (pořad)

Pořad který se České televizi povedl a málokterý díl je vyloženě špatný (samozřejmě to záleží na výběru hosta). Trochu problémem jsou moderátoři, kteří jsou většinou bez charismatu, ale na druhou stranu Takáč se s hosty moc nepáře a tlačí je do odpovědí což je fajn. Mimo to potěší i skutečnost, že dotazy je možné pokládat asi všemi myslitelnými způsoby. Opravdu jeden z nejlepších pořadů co v naší televizi můžete najít.

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Tenhle pořad sice má svoji masku (sprostá mluva, tvrdá upřímnost), ale díky tomu mě i víc baví. Ale v podtatě jde o to, že Pohlreich ví co dělá, ať už jde o vaření, chování k hostům a nebo vedení restaurace a ti zoufalci co si ho zavolají jsou ve valně většině absolutně mimo. Jednoznačně nejvíce smysluplný pořad na komerčních televizích, u kterého se jednak neskutečně zasmějete, něco se i přiučíte a občas se vám zvedne kufr když si představíte že ste v něčem takovém taky třeba jedli. Bohužel na gastronomické chování Čechů ádný vliv neměl, takže u nás se budou pořád tlačit ty špagety s kečupem a na všem vrstva eidamu.

Titanic (1997)

Objektivně dávám čtyři hvězdy, ale subjektivně tento film nemůžu vystát. Protože romantické existenční drama je žánr, který spadá do růžové knihovny. I přes naprosto debilní děj se ale filmu nedá upřít dobrá hudba (na daný žánr), slušné herecké výkony i práci s kamerou, stejně tak jako filmové efekty, které na tu dobu jsou skvělé. Takže objektivně za čtyři, subjektivně za dvě.

The Wire - Špína Baltimoru (2002) (seriál)

Konečně kriminálka, která je autentická. Zapomeňtě na bílé pláště, podpatky a 100násobný zoom fotky a její doostření. Ve wire se jede všechno podle skutečnosti, policejní práce je dřina, nadřízení mají zájem jen o šplhání v kariérním žebříčku a drogová mafie má mnohem víc peněz a lepší pristředky než policie. A navíc ještě k tomu není hloupá. Tenhle seriál si zaslouží hodně velké uznání. 100%

Zastav a nepřežiješ (2006)

Místy je to opravdu vtipné (sex s přítelkyní třeba :) ) ale jinak je to vážně houpý film. Nezbývá než vypnout mozek a zkusit se bavit, což se mi sice na jednu stranu podařilo a na druhou stranu to zas není žádná bomba na kterou bych dlouho vzpomínal. Takže asi tak. Mimochodem, jak vysoko ta heikoptéra v závěru vyletěla? Podle záběrů byla skoro už ve vesmíru ne?

Red (2010)

Škoda toho slabého scénáře, protože herci a hlášky jsou prima, ale ten děj bohužel zábavný opravdu není a tak jsem se prostě v některých chvílích děsně nudil. Na jedno shlédnutí je to naprosto bezproblémový film a některé scény si prostě nutně zapamatujete, ale po druhé se k tomuto filmu již vrátit nehodlám.

Jiná perspektiva (2007)

Ze začátku jsem se do toho zažral opravdu hodně, ale později se z toho začala stávat dost zvláštní podívaná a ten konec, ten konec... No škoda takového poutavého námětu a vizuálníh zpracování vražd.