• Thriller

Marilyn (2015) odpad!

Rišo je pravděpodobně moron, ktorý si napozeral německý (Buttgereit ) underground , provětral filmama kategorie Z a zaměřil se na Marilyn ( Monroe !!! ). V oboch prípadoch je to pro mně osobní ( ! ) a tento pokus o....oh si u mňa vyslúžil nerecyklované hodnotenie. Svoju schizofrenickú réžiu potvrdil volbou hudebního doprovodu - Everly Brothers / Indian Spirit. Nemilosrdne dlhé video muky.( sabdžekt )

Re-Kill (2015)

Borci z R- Division 8 vykecavajú do kamery záměr svojí mise, své obavy a iné preháňadlá. S mottem " Re - Kill 'Em All " v tom přepáleným snímku honosící se názvem Re-Kill se mi i díky náležite vyšejkovanej kamere podarilo Re-setovať audio/vidoeo. Přínos k subžánru mínusovej a úpně zbytočná gradace pokusem o priamy prenos zlyhal.

Dead of Winter (2014)

Geocaching jako rozbuška pro fandy, no chyba lávky, ich krv totiž sfarbí sneh do ruda. Súboj charakterov a snaha prežiť v zasnežených lesích s killerem za zádama dělá snímek akurátním. Závěr však ten sneh roztopil. I tak slušné kino ke krbu v zimní večer. Nic míň a nič viac.

Dellamorte Dellamorte Dellamore (2000)

Retrospektívní Dellamorte pohlednice ze záhrobí a to priam Dellamore neorealastickou formou. Vydarený skus.

Yakuza apokalypsa (2015)

Takaši vybruslil ďalší remix podivných figúr a Yakuzu sekundárně infikoval vampire témou, přitom neopomenul taky nadsázku a pridal fajty, v ktorých má part ne ledajakej Frog man. Tamojší podsvětí málem zosmiešnené. Celý je to voraz a beru to jako vztýčený režisérov prostředník na hierarchiu tamojšího podhubia. Seriózny snímok vyrovnáva takou hračkou a to si môže dovoliť thx stykom s YK komunitou, podobne ako Fuqua v ledajakým ghette. ( škoda mini Yayan prezentaci )

Ammar (2014)

Prebytočný turecký med s horrorovou pachutí a Mustafa démonicky pseudo thrillom. Upišťaná mizérka, ktorá divákovi poslúži akorát na to, aby videl, čo démonického stihol Ozgur už vidieť. Záverečné inferno mi dodalo chuť pozrieť si nejaký film.Milosrdná 2ka za atraktifakoff démonov, ktorí však už aj tak dlhú dobu lítají po filmech. 2-

Admission by Guts (2015)

Napriek přímo melancholickému závěru skvělý námet. Pomstychtivé kino kde promítačem je bratr uhořelé ségry, která milovala fim. Takto si málopočetné publikum přijde na své. Bavilo a nebyť záveru tak snáď pridám.

Old 37 (2015)

Tieto bublinky ma už neberú, poňáč sa strácajú v záplave svojich predchodcov a dúfam, že se časy umraví a dojde nová de-generace " burankillerov ". Titulkový autoerokill síce navnadí, no následné 2 x carkill ( obe vykradnuté ) boli zbytočné, pak hustej pokec a najsam prvkom tak ostávajú gore vsuvky z mládí oboch šaškov, ktoré ovplyvnilo ich pozdější nasazení. Na málolitráž však pozerania schopné. Moseley sakra OK a Hodder už kopíruje samého seba. Ten totiž svoje herecké Jason poslanie už dávno splnil a to na výbornú. Jinak ale vpoho aj keď si myslím, že se minutáží mrhalo.

Horná Dolná (2015) (seriál)

Nepotrebujem sa vypisovať ku každej srandičke, ale mnou prepadnutý visit mi pripol k tomuto rentgenu šelest a zároveň , potvrdil slovácky (NE!)zmysel pre(T/Humor.! Thx za compániu a bro & sist šejker. Tolik bodov nemám, aby som hodila čo len NE hoď bod ( vykultúrovaný zážitok, aký máš aj ty, a nekecaj, že za rok apoň 1x ee. )

I Survived a Zombie Holocaust (2014)

Docela hezká zombie tancovačka. Horda narážok na uplynulé horrory / celkom vkusný cast ( central chlpáč ! zapasoval ) OK scenár / Prdel z horrorov premačkaných vo všetkých formátoch " God Have Me 2 Hands " triko, jako kdyby napovedalo. Na Britské homohorr to nepobírá, ale snahu si cením a bavilo to.Plynulá mutácia filmárčiny horrorov do šedej kôry so všetkými následkami. Kećupovky zázračne neva. Pluska tam musí být. 3+