• Thriller

Stabbed in the Face (2004)

Pre uletených na indie slash hračkách možná pozitív, ktorý síce nemá ten náležitej vizuál a na sedačke sa budeś opierať o klišé, ale snáď sa nájde fan. Bleskurychlé gore, závěr uhozený do tmy a dnes už odpadkovej killer ( subdžekt ). Proste to partičkovanie s kdejakým killerOMG u mňa už nefunguje. 2-

Bad vs Worse (2012)

Nic výjimečnýho, len bratia v robber triku vykradli ten úplne nesprávny home, ktorého kill majiteľovi nesiahajú ani po zámok u dveřích. Prepálená minutáž / na Collector IQ to nesahá ani zoomovo takže ostáva len plážovo instantné hodnotenie.

5 Seasons - Die fünf Tore zur Hölle (2015)

Starého psa novým kúskom nenaučíš. Je to Olafov prípad, lebo nevie kudy-kam a mačká ze sebe nezmysly. Bez producenta je to žijúca ( talentovaná ) FX mŕtvola.

The Animal World (1956)

Práca WBros si poradila s látkou, ktorá v tej dobe znamenala možná víc, jak si divák uvedomoval. Pekné tejdoby poučenie, které se filmársky generačne dodnes tak " atraktívne " formátuje.

Christmas with the Dead (2012)

Mud Creek State Hospital ohozený zombíkama ? Vánoce v létě ? Prečo nie ! V tomto prípade to ale setsakramentsky nefunguje. Dead a Zombie v tituloch mi začínajú vadiť a to pre Dead a taky Zombie znamená ignor. Takto si privátne uvediem nový žáner - toaletný horror. U teba možná dobrý - u mně ee. Bod za final FX.

Violent Florence (2014)

Kočičí averz s hoola pointou. Natáhnout, překročit, rozbesnit, central Charly nastavit jako terč, k tomu černou cat a máš vymalováno. Máš taky rád(a) goldfish ?

Gunman: Muž na odstřel (2015)

OK mrvička, na ktorú sa uhladený Keanu Wick nechytá.Díky Seane za náplast. Boom !!!

Jurský svět (2015)

Po absolvování božskýho Imposs Cruise a návštevou LunaJurassic oparu v kompilaci s F & F 7kou potvrzuji svůj letní Mad Max status!.

Goldberg & Eisenberg (2013)

Oukej Stalker Izrael.Goldberg to uhrál díky Eisenbergovi na hraně .K tomu kamkový izraelský plexi progress, ktorý potešil.

Ve sklepě (2014)

Neuveritelná kompilace obrazov a výpovedí lidí, ktorí vyšli ze sklepu s pravdou ven.