• Thriller

Lady of the Dark: Genesis of the Serpent Vampire (2011)

Víceméně hodinovej hudební klip, ktorý ma však aj vďaka formálnej stránke nerušil. Artovo podané následky po kousnutí "hadem", Minutáž je však záchranou a keďže som vedela, že "ňákej někdo" v tom hrát nebude, tak som nečakala zázračnosť. Spokojná, lebo milujem hudbu a film.

MurderDrome (2013)

Roller Derby, ako bonus female fight za diabolskej (!) asistencie a janitor výpomocou, to všetko podané na sakra horúcom ľade. Pohodová slasher bublinka, která šlape na korčuliach a ty se tady jen tak nezouvají.

Spo0K (2013)

SpoOK je vlastně tabletka ( doslova ), kterou si zase jedna z abnormal/paranormal partiček užije. Tohle ma ale chytilo za límec. Prípoj na nemálo horrorov je nepopierateľný, avšak v halucigen forme. Príjemné indie překvápko. ( mám ráda španielske kaštiele ). P.S. Ak by fungoval snímok v úvodnej 30 minútovom rytme, tak som za DVD. Výkrádačka v novým obalu - no a ?

Kingz (2007)

Olli - pro mně není žádnej výrazný german rapper, ale tu uhrál svoju úlohu k mé spokojenosti s jeho neúspešným " easy money deala nigga kšeftem " který škrtnul v nesprávnom podniku a roztancoval v krvavom vampa rytme.Spokojná.

Saff and Jenny (2013)

Frenky asi zbesněl, inak si neviem vymalovať, kde vzal tak parádní holky ktoré za 4 minúty zlikvidujou market se zombíkama. Dobrý kafíčko a nejednou mi taky napadlo takhle přebruslit ňákej obchoďák. Svěží a na to sparno oukej úlet. Janie i Jesee sú odzbrojujúco nonšalantné.

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Ten, který Maxovi namíchal asfalt před 4dekádami, doufám že umravnil dnešných potentátov, a ukázal jak má vypadat filmové léto.. Littuji že Charlize není lesbou, Hardy je prý zadanej, no a Miller ma osypal pieskom, ktorý si nechám uležať vo viečkach hodně dlouhou dobu.

Cuidado, Madame (1970)

Na svou dobu hodně agres ženská revolta s kamerou, která sa hodně kochá v detailech, autentičnosti a dáva si záležať na nebarevnú krv. 2 úletky si preventívnou killovačkou dláždia cestu do pekel. Maria Gladis snímku vévodí, jakby ne. (IMDb zase žánrová mylka )

Bunshinsaba 3 (2014)

Je to až dramaticky únavní sledovať ako sa ten ( už ani ne subžánr ) utápí ve vlastní nicotě. Tady mámina neví zda má nebo kdo ma její dítě a to až po propuštení z asylu po nemálo letech. Citová vydířačka a s úsmevom a pochybnosťami seknem 2ku. Dúfam, že toto bola BOO-Shinsaba záverečná.

WatchUsDie.com (2001)

Nepárny počet sporo odetých slepic je snímaných na webe pro koncentraci kapitálu ( jak jinak ). Někdo je ale Bohudík začne postupně likvidovat a to přímo "SCREAM" formou.Už uvádzačka jednotlivých figúr dávala cítiť, že snímek je určen " buchtičkárom". Klikání do klávesnice a prdelky ohozený kozama si myslím do horroru nepatria( môj sabdžekt feel ). Ale skratovanej bodík dodám.

The Adored (2013)

Nevyslyšené lesbické tokání na hraně obsese má za následek tragédii. Hodné pomalé, bez výjimečných zvratov se zajímavou koncovkou. Neurazilo.