• Thriller

The World's Most Disgusting Short Films (2000)

Nevím kde začít .Genitálne orgie sú pradávno zarámované. Komerční Guinea to není / plastel zásuvky sedí / gore docela funkční . Japan účasť povzbudila, čiže dojem ? Vulgárně pozitínvní nářez.

Pinup Dolls on Ice (2013)

Snaha o udržanie atmosfear je nepopieratelná, pár vychytávok je poruce. Myslím, že docela slušnej odpal na H-bránku.

Dark Star – Svět HR Gigera (2014)

Geniálne spracovaná sonda do života človeka, ktorého myseľ i duše dali nejen filmovému vesmíru to, co si zaslúži hordu fandov a to právem. Brilantní myšlení a exkluzívny pohled na vše kolem očima, ktorými bol master obdarován.

The Chosen One (2009)

Celkem slušivý od ničeho závislý snímek, ktorý ma svojou nie len B&W formou zaujal. Úvodná kopírka z N.O.L.D. 1968 nevadila. Celkovej feel je kombinace borcov jako Poe / Lovecraft / Ed WOOD a to u mňa funguje. Prekvapkane spokojná. P.S. IMDb minutáž je zase raz zavádzajúca.

Contracted: Phase II (2015)

Myslím, že toto téma si nezaslouží komerční prístup. Nič, čo by nebolo videné, práve naopak, bolo a to v hodně lepší verzi. Malo by to byť v intímnej psycho verzii bez zbytočných vsuviek.

Febre do Rato, A (2011)

Brazílsky vyšlachtená, filmárska anarchie se vším všudy. Snímok plný B&;W tučno emo vychytávok, ktoré si budem xcene pamatovat. P.S. Miluji Argentinu / Braziliu/ Španělsko...takže sabdžekt feeling.

Angel (2015)

Konspirační thrill, ktorý sa snaží vyděsit zbytočnými vsuvkami ( kašpárek ). Angel, která je centrem dění je fayn a Karel je boží jako vźdy a role mu sekla. Miestami docela atmosferické, sklamaniu som sa však nevyhla. 2+

Black Mass of the Nazi Sex Wizard (2015)

Je jasný, že samotný Lucifer má v kapse příjmení Valentine. Žádná seznamka s jeho tvorbou, no gore pospolitost uznala mírné zlepšenie v jeho sračkoidní tvorbe. Vomit hraje po první projekci sekundární úlohu, kterou převáží cannibalsm. Režijně zostrihané napdrď a FX sú svojím kvantom už priehľadné - a co?! Nóvum sú vlastne len anime vsuvky, ktoré vygrádovali hodnocení. DVD však beru ! Lucuferrari já totiž ráda.Kombinace Kralovnej krásy a vomit prídavkov sa spolu s nazi odchylkou, nevidí tak často. Taky cítiš tu Luciferskou mutaci - blask mass / christmaasss ? Ja ano.

Bad Building (2015)

Režisérsku snahu si cením o to viac, že sa neutopil v postupne, dúfam že vyprchávajúcom FFF ( F*ckingF*uckFootage ). Náznakov tam bylo nemálo, ale až tak pripálené to nebolo. Mám radšej silne vysoko podlažné vežiaky s horrorovou históriou, ako tie ti obligátne cabin teen hrátky pri nikdy neuhasinajúcom ohníku ktoré sú už " presexované ". Tak či tak - v hlavní roly kamera.