Tvář vody (2017)

Bylo to hezky natočené. Příběh byl velice jednoduchý a jediné co mi na filmu vadilo bylo zbytečné použití erotických scének.

T2 Trainspotting (2017)

Konečně to má hloubku! Co má člověk dělat s časem, který mu zbývá? A co má dělat, když čas nemá? Vybrat si! Stanovit jaký mám život a jaký bych chtěla nebo mohla mít život. Nejdřív je pokušení, pak je zrada jako v biblickém ráji. Vše je jen otázkou času.

Vánoční láska (2017) (TV film)

Jedna z ne úplně blbých vánočních romanťáren.

Vražda v Orient expresu (2017)

Detektivky nejsou mým nejoblíbenějším žánrem a od Agathy Christie jsem nic nečetla, přesto mi v paměti utkvěl jako Hercule Poirot David Suchet ve stejnojmenném seriálu, který mě strašně nudil. Původní film jsem snad neviděla vůbec, ale možná se na něj ze zvědavosti mrknu. Skvěle zachycena krása zimní scenérie se spoustou hollywoodských star... to je dost diváckých taháků, které zabraly i na mě a přišpendlily mě v pozoru jak slavný detektiv rozplete svou dedukcí příběh vraždy v Orient expresu.

Wonder Woman (2017)

Gal Gadot byla jako WW skvělá a rozhodně je nejlepší zfilmovanou postavou od Marvelu nebo Ligy spravedlivých.

Anděl Páně 2 (2016)

Dlouho jsem čekala na pohádku, která by předčila Anděla Páně, no a nakonec to zvládl zase Anděl Páně 2, který byl možná stejně tak dobrý jako jednička, ale zato nejlepší z českých pohádek v období mezi 1. a 2. filmem. Pro spočítání: Anděl Páně vznikl v roce 2005, 2. film je z roku 2016, Česká Televize vypustí pravidelně na Vánoce min. 4 nové pohádky, které se kvalitou ani nepřiblíží k této. Pan režisér J. Strach měl od prvního do druhého Anděla Páně ještě jiné pohádky např.: Tři životy, O dívce, která šlápla na chléb, Šťastný smolař a Svatojánský věneček, ale většinou by je divák mohl hodnotit jako průměrné nebo trochu podprůměrné. Anděl Páně 2 má jednoduchý děj (přeci jenom se pohádka vztahuje k Mikuláši a ne přímo k Vánocům), je zábavná, není trapná, zajímavá, chytrá, poučí, a zavede i dospělého diváka k přemýšlení a uvažování. Pokud se nestane nějaký zázrak, tak se budu ráda těšit i na Anděla Páně 3, protože se obávám, že v ČR už se tak chytrých a milých pohádek a filmů celkově nedočkáme. Doba momentálně přeje historickým.

Angry Birds ve filmu (2016)

Rozhodně nejlepší animáč roku 2016. Od filmu Shrek 2 jsem se ještě nikdy tak nepobavila. Vtipný a napínavý. Film mi nepřišel ani minutu nudnej jako reklamní Frozen, Velká 6 nebo V hlavě a pod. Skvělý český dabing a soundtrack. Je to parádní ptákovina s dobrejma prasárnama.

Balerína (2016)

Rozhodně dost motivující pro mladé tanečnice.