Boba Fett: Zákon podsvětí (2021) (seriál) odpad!

Priemer epizód mi síce vychádza na 3 hviezdy ale tu sa nedá inak. Hlavný problém je v tom že seriál, ktorý začína potitulkovou scénou v Mandovi, nám sľuboval pohľad na Boba Fetta ako bossa podsvetia pričom táto dejová linka je od začiatku utlačovaná. Najprv flashbackmi a následne dokonca dejovou líniou  iných postáv, aj takých ktoré majú vlastné projekty.  Scenáristická vyprázdnenosť....Jon Favreau nielenže nie je schopný naservírovať jeden celistvý príbeh o Boba Fettovi, ale tak isto prináša množstvo scenáristický lapsusov a hlúpostí. Réžia je priemerná, ničím nezaujímavá až na jednu jedinú úvodnú sekvenciu epizódy, ktorú točila malá Howardová. Postava Boba Fetta a aj samotný Rancor sa dočkali obrovskej demytizácie a nazývať toto menom Star Wars  je poníženým značky. Verím že najslávnejší vesmírny lovec sa ešte raz dočká svojej šance a že pri tom už nebude Jon Favreau. Tomu by mali udeliť doživotný zákaz písania scenárov. Na jeho Disney Wars projektoch by sa dalo prednášať ako sa nerobí scenáristika.

Boba Fett: Zákon podsvětí - Kapitola 7: Ve jménu cti (2022) (epizoda)

Celú epizódu sa bude iba strielať, čo by sa mohlo pokaziť? Keď to píše Favreau je všetko možné. Scenár je katastrofálny a réžia priemerná, ničím nevyčnieva. Dá sa tam nájsť minimálne 5 monebtov z iných filmov, od Bad boys až po King Konga čím viac nato človek myslí tým je to horšie.

Kdo přežije (2000) (pořad)

Štart tejto televíznej legendy síce nepriniesol tie najatraktívnejšie súťaže, ale zato naplno obnažil charaktery ľudí a priniesol pohľad na vývojový oblúk medziľudských vzťahov od ich počiatku až po zánik.

Slunečná (2020) (seriál) odpad!

Hrozné vo všetkých ohľadoch.

Boba Fett: Zákon podsvětí - Kapitola 5: Návrat Mandaloriana (2022) (epizoda)

Fresh úvod inak škoda infantilného humoru a toho že sa jedná o epizódu iného seriálu. To len potvrdzuje scenáristickú vyprázdnenosť a kulehu ktorú na divákov Disney ušil. Tento seriál zatiaľ neobhájil svoju existenciu.