Bláznivá svatba (2004) (TV film)

Prečo majú ženatý pocit že musia nahnať do manželstva slobodných? Zúfalstvo má rado spoločnosť. Kúzelná Denise Richards a blonďavá Karen Cliche skúšajúca si svadobné šaty pričom v každých vyzerá dokonale. Klasická romantická komédia ktorá je, v prvej polovici, mierne ozvláštnená netradičnými svadobnými zážitkami. Slušný priemer, ak mi to niekto pustí o desať rokov, nemám stým problém.

Obi-Wan Kenobi (2022) (seriál)

Scenáristické peklo plné nelogickostí a obrovských logických dier. Veľmi zle spracovaný seriál ktorý nedokázal obhájiť svoju existenciu. Jediným pozitívom je vizuál ktorý je pekný a vyhýba sa lacnejším trikom. Napriek negatívom ma Kenobi bavil viac ako jeho kolegovia zo vzdialenej galaxie. Seriáli dvojice lovcov odmien, Mandalorian a Boba Fett, totiž narozdiel od Legendárneho Jediho, nemali dostatočne košatú dejovú linku a ich epizódy sú plné scenáristickej vaty. Tá sa v tomto počine nenachádza, rozhodne nie v takej obrovskej miere, akurát prevedenie je mizerné. Disney tak naďalej pokračuje v prznený najväčšej filmovej značky.

Obi-Wan Kenobi - Část VI (2022) (epizoda)

Už od úvodu je prápor nelogickostí a scenáristických dier hrdo vztýčený. Finále je tak podpriemerné a nezachráni ho ani súboj ktorý je fajn,

Máš padáka! (2004)

Láska je len menštruačná halucinácia ženských..... Pôvodne som myslel že sa jedná o romantickú komédiu avšak rýchlo som bol vyvedený z omylu. Nahláškovaný film s nečakaným záverom.

Ms. Marvel - Vzplanutí (2022) (epizoda)

Zatiaľ čo úvodnú časť z 90% tvorí famózna civilná rovina v superhrdinskom svete, tak tu nám túto rovinu úplne vytláča buď fádna teen romanca alebo práve superhrdinská linka a to je najväčšia škoda tejto epizódy. Napriek tomu stále nadpriemerné.

Ms. Marvel - Trable mileniálů (2022) (epizoda)

Tak oni spravia z Captain Marvel ženu aby z nej v úvodnej, kvázi animovanej, sekvencií tohto seriálu spravili ako chlapa..... Seriál sám o sebe ponúka vynikajúci a nápaditý vizuál a veľmi kreatívnu kameru. Ms Marvel je vďaka tomu omnoho autorskejšia ako jej predchodcovia a civilnejšia rovina je tak isto obzvláštnenie v záplave superhrdinského obsahu. Práve preto záverečné nadobudnutie superschopností môže seriálu uškodiť. Civilný seriál zo sveta superhrdinov by sme nutne potrebovali.