• Thriller

American Horror Story - 9. listopad (2017) (epizoda)

Zaplaťpánbů, že jsem se na to po prvních dvou dílech nevysrala. Začíná to bejt konečně skvělý. Napínavé, pár věcí začíná zapadat a jak jsem byla vytočená kvůli tématu amerických voleb, tak mě ten americkej fanatismus úplně vcucnul.

Azyl (2008)

Už jsem viděla spoustu fakt debilních filmů, ale tohle bylo echt trapné. Úplně mi bylo stydno. Fakt shit. Normálně se těším zítra do práce.

Patologie (2008)

Doufala jsem v pěkný, neurážející béčko na večer. Tohle je trochu urážející céčko. Ale co už...))

To (2017)

Celý tento film voněl, jak stará knížka. Ať už šlo o vizuální stránku celého filmu nebo o děj jako takový. Žádných milion efektů a celý film ve tmě, ve sklepě, s vyhořelou sirkou v ruce. Jedna z nejlepších adaptací King knížky. Na to, že hlavní hrdinové byla děcka, tak skvěle zahráno. TO taky skvěle zahráno. Film měl obrovský, chlupatý, nechutný koule. Až na pár nevyjasněných detailů to nemělo chybu, takže 4/5.

American Horror Story - Sousedi za všechny peníze (2017) (epizoda)

Po prvních dvou dílech jsem byla neskutečně skeptická. Ale musím říct, že jsem příjemně překvapena a série konečně nabírá druhý dech. Super zahrané, jsem moc zvědavá na další část.

American Horror Story - Neboj se tmy (2017) (epizoda)

Následuje díl, který už je úplně o ničem, nikoho tam nezvolili, nic se neděje, jen někdo chcípnul, chůva je magor a Sarah pořád stejná píča.

American Horror Story - Den voleb (2017) (epizoda)

Díl začíná americkými volbami a vítězstvím D. Trumpa, po kterém následuje typicky americké, afektované chování, kdy se půlce lidí zhroutil svět. Hlavně Sarah. Už mi ta uřvaná a hysterická kráva začíná lézt na nervy. Bylo by to i koukatelný, kdyby aspoň 5 minut držela hubu...

Vzpomeň si (2015)

V podstatě se ztotožňuji s Verbalem, jen s tou výjimkou, že to neumím napsat tak vtipně. První polovina filmu se zdá býti krapet utahaná, nicméně Christopherův šarm vás nudit nebude i přes delší úseky v podstatě o ničem. Druhá polovina je absolutní vrchol. Úžasné vyvrcholení děje, skvěle zahrané, napínavé, nečekané. 4/5 hvězd. Fakt stojí za podívání.

Don't Knock Twice (2016)

Velmi nedotáhnuté, ale i tak to mělo hodně, co do sebe. Film měl spád a adrenalin tomu nechyběl. Sahá to na 4 hvězdy, ale neměla bych čisté svědomí, kdybych je dala. Velmi silná trojka :)