• Thriller

Já, Earl a holka na umření (2015)

Absolutně nejdojemnější dramedie vůbec. Nádherný děj, úžasné zpracování, sexy až ošklivý módní hipster styl. Úžasný, úžasný, úžasný. Mám zas nad čím přemýšlet.

Lék na život (2016)

No 3 až 4 hvězdy za bizarní směsku podivného experimentu a prokletého ostrova, který nesahá na paty v podstatě ničemu. Bylo to nadprůměrně sehrané hlavním hrdinou, což mě velmi bavilo a díky němu hodnotím tak vysoko, ovšem zbytek byla těžce podprůměrná nuda. O to hůř, že to nedokázali nacpat do běžné hodiny a půl. Dvě a půl hodiny za tohle? Sorry jako.

Looper: Nájemný zabiják (2012)

Úžasný nápad, úžasné zpracování, napínavý a dojemný příběh. Brečím jak malá.

Tajný život mazlíčků (2016)

Tolik klišé v jednom filmu jsem už dlouho neviděla... Ale za metalového pudla dávám 2,5 až 3 hvězdy.

Loupež ve velkém stylu (2017)

Spíš tři hvězdy, ale neměla bych čisté svědomí. Přece jen je to typ filmu, který si tři nezaslouží.

Proč právě on? (2016)

Nemám ráda tenhle typ pubescentních až trapných filmů, plných nechutných, sexistických narážek. Obvykle takové filmy ani nedokoukám s nálepkou odpad. Ale tohle bylo zároveň stejný a zároveň jiný. Úplně jiný. Vtipný. Normálně jsem se smála i tomu, co mě běžně hrozně uráží. Nevím, jak se to režii povedlo, ale dokázali z šíleného, sexuálního a dětského psycha, udělat velmi obstojnou komedii. Tři až čtyři hvězdy, ale manuál na záchodě rozhodlo o čtyřech! :D

Penny Dreadful (2013)

Škoda, že David nehrál líp. Oona byla úžasná! <3

Raw (2016)

Je to úchylné, ale je to moje krevní skupina. Pět hvězd jak vyšitých...

Život (2017)

Těžce vykradený vetřelec s gravitací. Dobře zpracovaný, ale za neoriginální nápad 3 hvězdy.

Zakladatel (2016)

Nikdy jsem neměla ani nejmenší tušení, co všechno stojí za vznikem tohoto řetězce restaurací. Bylo vcelku jasné, že vybudovat něco takhle grandiózního, nevzešlo jen z pozitivních přístupů a věřím, že kvůli něčemu takovému člověk nemůže být jen hodný a hloupý, ale že byl vznik až takhle podlý a nelidský, tomu bych nikdy nevěřila. Jak asi tací lidé spí? Jak moc je to zabezpečení i pravnuků uspokojí i přes to, co bratrům provedli? To se nikdy nedozvím, protože já raději pojedu ve větší chudobě a osobní čistotě. Nicméně klobouk dolů, film úžasně zpracovaný a trochu mě potěšilo, že aspoň první roky se hledělo na kvalitu jídla, které se lidem prodávalo.