• Thriller

The Invitation (2015) odpad!

Tohle je absolutní špička mezi ultradebilníma filmama, jaké jsem kdy viděla. Bylo to nepřirozený, tísnivý, trapný, schyzofrenní, nesympatický a s absolutně debilním koncem.

Pod zemí (2014)

Ty jo. Ty jo... Husí kůže neopadá ani 10 min po filmu. Tohle bylo super! Ne bezchybné, ale super!

Veřejný dům hrůzy (2012)

Tohle je přesně ten typ filmu, který dostal samolepku horor neprávem. Ale je to teda absolutně úžasný thriller. Ale absolutně. Drogový, prohnilý nevěstinec s malou a němou psychopatkou s takovým pudem sebezáchovy, že mi opadla husina až minutu po závěrečných titulcích. Dávám plných 5*, i přes částečnou dějovou naivitu. To mělo obrovský koule!!!

Démon (2015)

Když vidíte polsko-izraelský film, vzbuzuje to ve vás naději, že uvidíte něco exotického, něco, co se vymyká standardům amerických filmů, založených na efektech. To tento film splňuje. Ať polskou, židovskou hudbou nebo prostředím, i až moc ruským chlastáním vodky. Když vidíte, že to má být horor o posedlosti, to teda film nesplňuje. Chybí totiž označení filmu horor/KOMEDIE, neboť nevěřím tomu, že režisér myslel vážně námět, kdy mladého novomanžela posedne mrtvá holka Hana a z moderního kluka se na slabou půl hodinu stává PRINCEZNA jak cyp. To, že přes řev lidí na svatbě, kde se děj odehrává, v podstatě neslyšíte hlavní hrdiny, kteří pro jistotu ještě všichni mluví ožrale, je další věc, která filmu nepřidává.... Dala bych 1* za prostředí, ve kterém se film odehrává, ale dávám 2*. Tu druhou si film zasloužil za nejdebilnější konec filmu, jaký jsem měla tu čest kdy vidět. Protože něco takhle tupého musel vymýšlet pekelně dlouho. Tento film nedoporučuji!!!

Tajemství smrti slečny Neznámé (2016)

Tak tohle ano. Dlouho mi trvalo, než jsem si našla ve svém náročném dni čas na to, abych se mohla podívat, ale přišel den, kdy jsem jela autobusem 2 hodiny, a to byla jasná volba. Venku pršelo, já si film pustila na tabletu a hurá na to. Byť filmu dávám 4*, tak musím napsat, že to má v průběhu filmu velmi sestupnou kvalitu. Začátek je velmi zajímavý, napínavý, forma první části pitvy je úplně šokující, ale od zhruba poloviny filmu už to není žádný extra zázrak jako na začátku, nicméně pořád napínavé a poutavé. Konec mě trochu zklamal... ale ne, na horory dnešní doby jsem si fakt užila parádní podívanou.

Výchovný tábor (2007)

Není to už nelegální? Točit takhle stupidní filmy?

Volný pád (1993)

Jak už jsem psala u War of the Roses, miluju, když Michael Dougles trpí... Je to jeho životní role. Člověk mu věří každý ztrápený výraz. Hrát magory a chudáky fakt umí. Miluju ten film!

The Boy (2016)

Tohle chceš vidět jen ty, co máš obsedantně kompulzivní poruchu - nutně musíš vidět všechny horory! Je to sračka...

VALL-I (2008)

Buď jsem blbá já nebo ten stupidní film, ale koukat se na to nedalo... 1* za hezkou animaci.