Babovřesky (2013) odpad!

eh... Smutek a zoufalství nad "lidovým humorem", "pohodovými postavami" v "typické jihočeské vísce" ve " "filmové" komedii tak trochu ze života".

Babovřesky 2 (2014)

Chtěla jsem zhlédnout ze studijních důvodů, po pár minutách jsem ale zbaběle zjistila, že na stejné martyrium jako u jedničky nemám a nikdy mít nebudu dost síly...

Baby Face (1933)

Nebýt toho uslzeného cukrkandlového konce, byl by provokativní příběh mladé zlatokopky perfektní.

Babylon A.D. (2008)

What the hell? V Kazachstánu pouze česky, podchodem v Porubě přímo do Vítkovic a mnoho dalšího, pro Ostraváky naprosto nedocenitelný film, pro Porubáky především. JazGym fatálně přehrává Vina Diesla v dĺce jednominutového účinkování... Jinak: Neskutečně blbé, překombinované a nepřehledné, patetické, explozivní a nudné... Škoda, na začátku to vypadalo relativně slibně:-D

Bad Taste - Vesmírní kanibalové (1987)

I am born again! Peter Jackson už ve své rané tvorbě prorážel s nadšeneckou filmařinou. Jak známe z matematiky, při vynásobení mínusu mínusem vznikne plus. A tak, při kumulaci špatného herectví, špatných triků, poloamatérské kamery a odporné hudby, vznikla roztomilá přehlídka komické nechutnosti.

Bang, bang, seš mrtvej! (2002) (TV film)

Bang, bang, You're dead! Trevor je po jistém incidentu proslulý po celém městě, především však ve škole. Bomba v šatně fotbalistů člověku vybuduje nějakou tu pochybnou reputaci, proto Trevora každý rád zavrhuje... až na učitele audiovizuální výchovy, který mu nabídne hlavní roli ve hře o vraždění studentů, což prudérní rodiče a učitelé těžce nesou a dělají vše pro to, aby zabránili jejímu uvedení.... Tento film vystihuje jedno heslo: "V jednoduchosti je síla!" Nezabíhá se do kdovíjakých dějových odboček, přesto některé scény působí jako úder kladivem, Trevor Bena Forstera je člověk, se kterým bych si ráda popovídala, ale nechtěla ho naštvat a samotnou hru, kolem se vše točí, bych velmi ráda viděla v divadle. PS: Klass zapomenuta, tohle je lepší. Samozřejmě jen IMHO.

Barbar Conan (2011)

Po formální stránce klasicky nekoukatelný Nispel (největší formální WTF - přestřih z půlky scény v tmavé jeskyni na stébla trávy v jasném slunečním svitu). Člověku se chce skoro až brečet, když ví, že v rukách jiného režiséra by to mohlo vypadat výrazně líp. Herecká sebranka se však snaží, Momoa se pro tyhle drsné chlapácké role asi narodil (zdravím Khala Droga), Ron Perlman během svých patnácti minut všechny zkušeně přehraje. Budu teď parafrázovat: "Sračka se světlými momenty" A ty světlé momenty to tahají z naprostého podprůměru... ke dvěma hvězdám. PS: Viděno 2D, vzhledem k tomu, že nekvalitní digitální práce rvala oči už tak, nechci vědět, co se zraky nebohých diváků muselo udělat ve 3D

Barbar Conan (1982)

Basil je Cromem země soundtracků, ale Arnie neumí hrát.

Barva granátového jablka (1969)

Tenhle film je pro mě nehodnotitelný - obrazově samozřejmě podmanivý a fascinující a nádherně barevný, ale obsahově jsem se prakticky nebyla schopna chytit. Jedná se o filmovou poezii, pro mě naprosto neprostupnou, protože Sajata Novu znám tak maximálně podle jména a nikoli podle veršů - vrstvení symbolů a metafor pro mě nemělo žádný větší význam. Takže pardon pane Sergeji, snad příště a u jiného filmu.

Bastardi (2010) odpad!

Tak tohle bolelo, Magnusek jako osamělý mstitel :D Je třeba mimo smíchu vyjádřit i znepokojení, že se tento "film" dostal do kin. A ještě větší nad tím, že byly natočeny dva sequely, které šly rovněž (!!!) do kin.