Strýček John (2015)

Už Tolkien věděl, že střídavé vyprávění dvou paralelních příběhů je zárukou trojnásobného napětí. Civilní dialogy, výtečně koncipované scény se skvělou kamerou a hudbou je tu ještě umocňují. Konečně někdo natočil čistokrevný thriller (bez krve) a netlačil přitom na pilu (motorovou).

Hra peněz (2016)

Pro mne film naprosto nudný, stejně jako jakákoliv hra s penězi. Nudný je i český distribuční název, který mě měl odradit. Převážila chuť vidět zase Clooneyho a Roberts, a tak jsem se pronudil až k nudnému konci.

Dlouhá cesta (2002)

Varování pro drsně drsné drsňáky. Tohle by jim nemuselo udělat dobře.

Jíst, meditovat, milovat (2010)

Taková dvouhodinová instruktáž o tom, že ženy jsou z Venuše a muži z ... Mars to není, ale díra je to pořádná.

Rande na jednu noc (2008)

Několik dobrých scén kompenzuje pár vysloveně špatných. Na mne je celá koncepce moc krejzy, asi ještě nejsem tak mladej.

Láska a jiné delikatesy (2010) (TV film)

Pan Uli Brée by měl jít sedět za krádeže. Za to, že je to takové hloupoučké, mohou však i herci.

Než jsem tě poznala (2016)

Jediné, co bych filmu vyčetl je, že mi po něm mé vlastní problémy připadají jako zatržený nehet. Ale pekelně zatržený nehet!

Osmy (2014) (TV film)

Po dlouhé, dlouhé době konečně jeden slušný český film s českou duší. Trojan je tu opravdu vynikající. Konec by si to zasloužilo lepší, ale nebylo by zas co vytknout.

Vnitřní krása (2015)

Zajímavý nápad, zajímavé, někdy až moc artové zpracování, zajímavá myšlenka ... jen mě to nějak málo vtáhlo.