Jestřábí žena (1985)

Na svojí dobu to musela být jistě pecka, ale v dnešní době je to spíše průměr. Hvězdičku navíc za krásnou Michelle.

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Červený trpaslík to sice není, ale rozhodně se u toho bavím :-D Britský humor přesně tak, jak ho mám rád :-) Snad jim to vydrží... EDIT: S přibývajícími díly to rozhodně není jako červený trpaslík, dalo by se říci, že se jedná o "Hrdiny" v britském podání. Komu se líbili hrdinové, tak věřím,že se bude líbit i tenhle seriál. Jednoznačně doporučuji. 5* Skvělé komentáře: Malarkey

Vítězové a hříšníci (1983)

Po překonání prvních cca 50 minut nudy se konečně začalo něco dít, ale žádný zázrak nečekejte.

Bad Taste - Vesmírní kanibalové (1987)

Tohle je ta druhá největší úchylárna, kterou jsem kdy viděl... Je to tak absurdní až je to zábavné. Tou první je Braindead. Na tyhle dvě pecky jen tak nezapomenete :) PS pro všechny milovníky zvířat: Při natáčení filmu nebylo zabito jediné zvířátko.

Hlavně nezávazně (2011)

Příjemný romantický film, který si na nic nehraje a často i pobaví. Lehký nadprůměr s příjemnými herci. Pokud ovšem nemáte rádi romantiku, filmu se vyhněte. 70%

Nutná oběť (2011)

Laciné béčko, které si znovu nepustíte, ale zabít tím trochu času se dá.

Nude Nuns with Big Guns (2010)

Laciná kravina plná nahoty, zbraní, krve a rádobydrsných řečí. Tento film je asi určen pro všechny kritiky filmů, aby se zamysleli nad tím, než začnou jiné filmy kritizovat, protože ve srovnání s tímhle je vše ostatní umění... Na druhou stranu co vše dokáže režisér s kamerou, nad tím zůstavá rozum stát :). Ve srovnání s tímto dílem jsou scénky v Matrixu ubohé. Ehm, teď už ani nevím, co je v mém komentáři ironie/sarkasmus a co myslím vážně. No, to si holt bude muset každý přebrat sám. PS: Snad jedinej film, u kterého jsem nevěděl, jak ohodnotit. To, co jsem od toho očekával, to jsem v podstatě i dostal, takže nejsem zklamaný, protože jsem nic neočekával. :)

Twilight sága: Zatmění (2010)

Po slabém a přeslazeném druhém dílu je tu opět alespoň drobet akce navíc a člověk se u toho aspoň už tolik nenudí. Napětím převyšuje první díl, nadruhou stranu už ale nepřináší mnoho nového, co bychom neznali. Tak či tak jsem si tenhle třetí díl užil. 5*