King Kong (1933)

Proč se proboha dívam na filmy ze třicátejch let? - Ne tohle pro mě není, ale je to klasika, tak-že níž než pod čtyři hvězdy jít nemůžu.

Vetřelec: Vzkříšení (1997)

Ten smněšněj "vetřelec" na konci teda lol, v tomhle filmu převládá jakási "komiksová" atmosféra, která není špatná, jen je úplně jiná než v předchzích dílech. Jen někdy je to tak komiksové, až je to směšné.

King Kong (2005)

3,5 - neuvěřitelně dlouhá stopáž a spousta zbytečných scének. Jack Black je však výborný režisér (postava režiséra) a Jackson je výborný režisér (režisér jako režisér), takže nakonec jasné čtyři hvězdy.

Sledování (1998)

Film, který vytvořil Nolan "na koleně", prakticky bez ničeho, jen s tužkou v ruce a s herci, "které pozbíral někde na ulici (pokud mi rozumíte)", ale i přesto má film velice nápaditý a chytlavý scénář, slušné herecké výkony a sanozřejmě skvělou režii (musím vyzdvihnout nápaditou kameru). Shlédnutím tohoto filmu jsem zakončil putování po Nolanovských filmech, viděl jsem již všechny Nolanovi filmy a ani u jednoho jsem nebyl sklamaný.

RRRrrrr !!! (2004)

1,5 - Nepřipadám si jako intelektuál, líbil se mi např. Chabatův Asterix a Obelix, ale tohle bylo uplně blbé (nemyslím blbé jako praštěné, ale jako blbé) -Čau já sem kámen a ty? -Kámen Mno ani jednou jsem se nenasmál

Superman 4 (1987)

2,3 - Ty efekty jsou hroooooooooooooooooooozný., herecký výkony taky (kromě Reeva a Hackmana). On samotný námět a vtipy nejsou uplně špatný, ale ty efekty a trapný Nuclear Man to zazdili (jak již trefně předemnou poznamenal SG-1)

Planeta opic (1968)

Všechno už bylo řečeno a je to opravdu bezvadný film, píšu komentář jen proto, abych vám řekl, že jsem od začátku věděl jak film dopadne - to je v pohodě, jen se tak chlubím

Hulk (2003)

3,5 hvězd - Je to pěkný film s vtipnými přechody snímku ze snímku a dobrými efekty, přes-to může film působit trochu jako slátanina s nevýraznými herci. Snaha o psychologický podtext může působit nudně.

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál) odpad!

Kterak krásná mičuda byla v tísni (finanční) a tak o peníze poprosila mladého Onura, který byl do Mičudy zamilovanej, ale krásná Kochanda jejich lásce nepřála a Berkvonda to moc dobře věděla, jen Furukvanda měla trochu pochopení a tak požádala Fimandu, aby šla do Mounfíldu a tam právě potkala Kebala a tím přivedla Mičudu do rozpaků, ještě že Kochanda nestraratila naději... ...a tak to dobře dopadlo.

Superman se vrací (2006)

Vím, že herecké výkony byly "pouze" průmněrné, že příběh byl takový předvídatelný, že chování některých postav bylo nelogické, ale... ...ale.... ale je to přece Superman! A já si tuhle skvělou optimistickou jízdu výborně užil 4,5*