Červený trpaslík (1988) (seriál)

Jeden z nejlepších britských seriálů! Kluci z Trpaslíka - kari a indické placky milující Dave Lister, otrava a nekňuba Arnold J. Rimmer, milion obleků vlastnící, módu a ryby milující Kocour, uklízecí robot Kryten, senilní a naprosto hloupý palubní počítač Holly, později také Listerova bývalá Christine Kochanská... Co víc si 3 miliony let hluboko ve vesmíru přát? Tahle hodně vtipná a hláškující parta nikdy neomrzí! A stejně tak ,, krásná'' loď Červený trpaslík :). Zápory jsou 3 miliony let hluboko ve vesmíru a hledat se mi je nechce :D. 100%

Podfukáři (2004) (seriál)

Pro mě další úžasný britský seriál. Tahle partička podfukářů podfoukne každého a většinou i mě jako diváka. Mickey jako šéf a sním i další podfukáři: Ash, Albert a Stacie, Danny, Emma a Sean. A samozřejmě barman Eddie. Aspoň mám důvod, proč být ráda, že nejsem bohatá, protože kdybych se stala ,,heylem" těhlech podfukářů, měla bych jen jednu jistotu - byla bych o několik milionů chudší a ani bych nevěděla jak :D. Skvělá zábava + bonus navíc - vysvětlení na konci, jak byl jistý ,,heyl" podfouknut. 100%

Honzíček a Grétička (2012) (TV film)

Kdo je zvyklý na českou knižní verzi, s touhle se jen tak nesmíří. Mezi ty lidi patřím bohužel i já. Z téhle německé verze se naprosto vytratilo kouzlo původní pohádky a stala se z toho naprostá slátanina. Holt kiloví gumoví medvídci a obrovské sladkosti na chaloupce to nezachrání. P.S. Čarodějnice mi docela připomínala Lucku Bílou :D. 10%

Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál)

Dost vtipný sitcom, zajímavé postavy. Ale nejlepší jsou stejně JDho představy :D. 80%

Polda a polda (2010) (seriál)

Jack Bailey a Dan Stark řeší ty nejpodřadnější zločiny, které se kdy udály: majetkové trestné činy. Ale co když se tyhle ,,zločiny" ukážou nakonec jako ZLOČINY? Vyklube se z toho skvělá zábava. A z detektivů Jacka a Dana skvělí baviči. Tihle dva jsou docela smolaři, když zkouší vyšetřit takový případ, jsou schopni napáchat 100x větší škodu. Usměrnit je zkouší kapitánka Ana Ruizová, ale nijak se jí to nedaří. Pomáhá také podvodníček Julius, každá pomoc se hodí. A jisté pomoci se poldům dostává i od právní zástupkyně Liz Traynorové, mimochodem Jackovy ex. Skvělý krimi kolotoč zábavy. 100%

Procitnutí (2012) (seriál)

Zajímavý seriál. Jaké to vlastně je, když žijete ve 2 realitách, a nevíte, jaká z nich je pravdivá? Detektiv Michael Britten to ví. Ani jedna z realit pro něj není lákavá, v obou totiž někoho ztratil. V jedné manželku a v druhé syna. A aby toho ještě nebylo dost, tak v obou řeší případy s rozdílnými parťáky. Co je realita a co je sen? To neví ani on sám. 70%

Kriminálka Miami (2002) (seriál)

Série CSI je jeden velký průměr, protože se všechno řeší až moc kosmicky, a nic jiného se nejspíš nedělá. Vypadá to spíš jako přehlídka nových technologií. Jednou věcí mi ale CSI: Miami od svých bratříčků vybočuje: Horatiovo (Carusovo) nasazování slunečních brýlí. U toho vždycky umírám smíchem. Proč si nenasazovat brýle i ve tmě, že? :D 70%

2012 (2009)

Dobré sci-fi ukazující, jak svět mohl 21.12. skončit. Ale zůstávající pořád jen filmem, protože konec se nenaplnil. Nebo má zpoždění :). I přes délku nenudil. 80%

Suprhrdina (2008)

Parodie na známé filmy dobré úrovně, u které se člověk skutečně pobaví. 90%

Kontakt (1997)

Povedený film se skvělým hereckým výkonem Jodie Foster o tom, co by se mohlo doopravdy jednou stát a rozhodně to není nereálné. 80%