Tahle země není pro starý (2007)

Filmy kde se ukáže psychopatickej zabiják můžu a tady se Javier Bardem na postavě přímo vyřádil a že to nemá hloubku nebo příběh si nemyslím. Vždyť vše co se děje kolem Tommy Lee Jonese je jeden velký příběh plný ponaučení a kde se mu do hlavy dere stejně jen jedna myšlenka použitá v názvu filmu a o tom to je ....

Lovci myšlenek (2004)

Začátek celkem šlape ale postupem času se z filmu stane jen průměrná podívaná u které toho moc nevymyslíte ale na pobavení to stačí.

Krvavý diamant (2006)

Výborný a akcí nabitý film u kterého vám čas ubíhá rychleji než by jste čekali. Nádherná a drsná Afrika do toho skvělá hudba a parádní herecké výkony, to vše tvoří jeden dech beroucí příběh.

Na odstřel (2009)

Hvězdné obsazení, dobrá zápletka se zvratem na konci, tempo sice trošku pomalejší ale to vůbec není na škodu. Další film u kterého bych potřeboval půl hvězdičky, takhle jen za tři.

Sbal prachy a vypadni (1998)

Několik vzájemně propletených příběhů propojených do jednoho velkého se mě vážně líbí, nechybí akce, humor, krev ani dokonalá hudba a ještě něco navíc,vše co má dobrý film je obsaženo i tady.

Red (2010)

Skvělí herci, dobrá akce, ucházející humor, trocha nudy. Nic co by nadchlo nenajdete, nenáročný film na jedno použití který pobaví. Kdyby to šlo tak bych půl hvězdičky přidal.

Prorok (2009)

Skvělé vězeňské drama o tom jak hlavní hrdina Malik, přežívá ve vězení až začne skutečně žít a nebo jak se z chlapce stane muž! Hodně tady pomáhá reálnost příběhu, kdy si na konci řeknete hmmm dobrý a mohlo se to stát!

Casino (1995)

Jeden z nejlepší gangsterských filmů co jsem viděl, skvělí De Niro, Sharon i Joe Pesci . I přes délku jsem se nenudil, děj mě neustále vtahoval zpátky až byl najednou konec.

Pacifik (2010) (seriál)

Když nebudu srovnávat tak to za čtyři hvězdičky určitě stojí.

Expendables: Postradatelní (2010)

Na poprvé nic moc, podruhé dobrý. Jestli patříte mezi příznivce klasických akčních filmů tak bude víc jak jen spokojeni. Akce střídá akci, náboje lítají všude okolo a stačili by na malou válku, krve je v zásobě taky dostatek. Zábava zaručena.