Čtvrtý druh (2009)

Zamíchání do sebe skutečné a filmové záběry dalo filmu do jisté míry nádech většího temna a tajemna ale v některých částech na mě působilo spíše rušivě. Trochu mě vadilo i neustálé nucení uvěřit že jde o skutečnost, trochu ubrat a věřil jsem asi více ale jinak napínavá podívaná. Milla Jovovich je pořád skvělá.

Robin Hood (2010)

Nevím co proti tomu tolik lidí má, mě se to zamlouvalo. To že je pojetí trochu jiné mě celkem příjemně překvapilo a opět se potvrdilo ze kombinace Scott a Crowe mě sedí.

Princ z Persie: Písky času (2010)

Akce , napětí a vtip nechybí ale to je taky vše co se nabízí, příběh jsem moc nepobral. Pěkná pohádka.

Gamer (2009)

Občas nedomyšlené, někdy trochu zamotané a nepřehledné na druhou stranu akční, občas zábavné a koukatelné.

Hlasy nevinnosti (2004)

Chava vyrůstá ve válce, prožívá starost o rodinu a v noci jim všem kolem hlavy lítají kulky do toho musí pracovat aby pomohl s obživou a největší strach má ze svých dvanáctých narozenin , to už bude do války vtažen i on. Na druhou stranu ukáže že je mu právem jedenáct, hry s kamarády, první láska, Moc dojemný příběh.

V Bruggách (2008)

Skvělí scénář (jak tohle mohl někdo poskládat dohromady), herci,kamera,režie filmu nemám co vytknout.

Zelená zóna (2010)

Je jen málo válečných filmů které jsou takhle propracované, řeknu to asi takhle - strhující atmosféra, skvělá akce, kvalitní kamera, dobrý scénář a samozřejmě nepřehlédnutelní herci. Když do toho přidám pro mě nedořešenou otázku jak moc je to reálný nezbývá mě nic jen říct výborný film.

Smrt čeká všude (2008)

Dost reálný pohled na válku, pyrotechnický oddíl přebírá nový seržant a vypadá to jako by mu chyběl jakýkoliv pud sebezáchovy, první co jeho podřízené napadne je jestli on je ten kdo je má vést do akce ale skutečný seržant se nám teprve ukáže .

Hory zalité krví (2009)

Začátek jak z říše snů hororového fanouška, další minuty už spadnou na hranici průměru málem i podprůměru kde to zachrání o něco lepší konec. Jako celek slušný.

Bez soucitu (2010)

Ani dobrý ani špatný, viděl jsem už i horší ale když něco nemá děj ani logiku tak jinak jak za dvě hvězdy nemůžu a Travolta mě taky do této role nesedí.