Kniha přežití (2010)

Nevím proč ale něco takového jsem čekal už když jsem uslyšel název filmu a za sebe můžu říct že jsem se bavil od začátku až do konce. Je teda pravda že děj je někdy předvídatelný ale i tak jsem spokojený, Denzel předvedl že je pořád borec.

Tristan a Isolda (2006)

Hezký film který sice ničím neohromí ale ani nic nepokazí. Prostě pěkná romantická pohádka, která má hlavu i patu.

Čarodějův učeň (2010)

Celkem koukatelná pohádka na chladné zimní večery, nenudil jsem se a o to mě šlo.

Vyfič! (2009)

Dobrý odpočinkový film u kterého jsem se nenudil.

Náhradníci (2009)

Film na relaxaci a odpočinek dobrý, žádná velká podívaná ale přemýšlet se u něj nevyplatí ono teda ani není o čem.

Amores perros - Láska je kurva (2000)

Jedna autonehoda která ovlivní spoustu dalších životů které přiblíží několik povídek aby se spojili v jeden parádní příběh, perfektně natočeno!

Machete (2010)

Je vážně vtipné když si hvězdy udělají srandu samy ze sebe a když se do toho přidá zveličení některých akčních klišé je o zábavu postaráno, kdyby to šlo dám tři a půl.

96 hodin (2008)

Akce od začátku do konce, neobsahuje snad ani jedno hluché místo u kterého bych se nudil. Kombinace bývalého špiona kterému unese albánský gang dceru je dobrý nápad ale hlavně čím dál víc nechutná realita.

Elitní jednotka (2007)

Příběh dvou policistů kteří jako jedni z mála chtějí zůstat ne té správné straně a jednoho který takový je ale pro svůj plánovaný odchod hledá nástupce. Téměř dokumentární pohled na dění v Brazilském slumu.

Pianista (2002)

Tenhle film jsem ani nevím proč neustále oddaloval a byla to velká chyba, neuvěřitelná síla příběhu a vynikající Adrien Brody nemá smysl dál nic psát, snad jen dojemné.