Machři (2010)

Dívat se na to jde ale bohužel jen jednou a smíchy jsem rozhodne nepukal jen jsem pitomě usmíval ale to zase od začátku až do konce. Prostě nic extra ale když si budete chtít v zimě udělat příjemné letní prostředí tak je to sázka na jistotu.

Podezření nula (2004)

Rozhoně ne špatné ale na můj vkus přehnaně utahané a zbrklé, myslím že se z toho dalo vytřískat mnohem víc. Chybělo mě takové to vtáhnutí do děje i když se konec celkem rozjede.

Po krk v extázi (2004)

Ne tak skvělé jako další podobné filmy na stejné téma ale má to příběh i myšlenku . Děj se sice občas stává nepřehledným ale na konci do sebe všechno pěkně zapadne. Daniel Craig je výtečný stejně jako kamera a hudba.

Věčný svit neposkvrněné mysli (2004)

Je to tak dobrý až je to divný nebo je to tak divný až je to dobrý? Občas už jsem se trochu ztrácel ale i tak mě to upoutalo. Jim Carrey dokazuje že zahraje snad všechno.

Temný rytíř (2008)

Jednoznačně nejlepší netopýří film který byl doposud natočen. Kde nehrát Heath Ledgera tak si rozhodně nestojí tak vysoko a tím myslím jeho herecký projev. Dějově to šlape jak má, skvělá hudba, dobrá práce!

Počátek (2010)

Je to určitě více než jen koukatelný film, skvělí herci, perfektní efekty, dostatek akce a rychlí děj kdy vám film uteče opravdu rychle a to vše je zabalené do nádherné hudby. Jen mě to asi nevzalo tak jako všechny okolo.

Gran Torino (2008)

Opět Clint Eastwood a opět skvěle, můj obdiv k němu je čím dál větší, na co sáhne to se povede,neuvěřitelné. Tady to zvládl jako herec i jako režisér a to jako pozvánka k filmu musí stačit.

Sedm (1995)

Asi můj nejoblíbenější film u kterého sedím od začátku až dokonce a na jediné na co se zmůžu je dýchání, skvělá režie a dokonalí herci utvrzené parádním příběhem.

Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)

Je to jako hodnotit něco co nejde popsat slovy, všechna slova pro něco velkého a nádherného už někdo použil, Je to nejlépe namíchaný mix herců do skvěle vygradovaného příběhu. Herce není nutno vypisovat prostě všichni skvěle stejně jako režie.

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Jeden z nejlepších filmů co jsem viděl, ohromná dávka naděje a lidskosti usazená do dvou hodin nádherného příběhu! Perfektní po všech stránkách, nemá smysl vypisovat všechny klady radši ty zápory, na tomhle filmu není nic záporného!