• Pohádka

Václav (2007)

Smutné, jak pomalejší, postižený a odstrkovaný může dopadnout :-( , Ivan Trojan je famózní borec, mi to nedalo ta Soňa Norisová má ale kozy

Dokonalá partie (2005)

Romantika romatická v obráceném gardu než Pretty Woman, Debra není můj typ, ale hezké. Vždycky mě pobaví kolegové píšící, že ... (napíšu to do Deníčku). Nejlepší hlášky : Čau sviňáku, když ses na mou sestřenku brutálně vykašlal, tak já ti ji na oplátku ukradnu nebo Pochopil jsem, že se radši budu hádat s tebou než milovat s jinou

Ally McBealová (1997) (seriál)

Scénář : David E. Kelley,Executive Producer a manžel Michelle Pfeiffer. *** Všichni jsou tam šiblí, a to je asi to co se mi na tom nejvíc líbí. Je to roztomilé

Princezna se zlatou hvězdou (1959)

V této pohádce hrál můj tatínek v komparsu v davu, jednou to budu detailně zkoumat a hledat ho

Koloběžka první (1984) (TV film)

Jsou tam samí titěráci. Je to jedna z Werichových novodobých pohádek, je to vtipné např. J.Molavcová kompletně či vtipné hlášky s trojnásobnými nadávkami (trulant, trumbera ... ). Konečně vím, kde bývalá kolegyně v práci a kamarádka Janík sebrala sousloví oddaná poddaná teda asi ? musím se jí zeptat.

Robin Hood: Král zbojníků (1991)

Viděl jsem několik Robinů Hoodů, ale tenhle je teda nejlepší, dvojka Kevin Costner a Morgan Freeman (například se modlí a Robin Hood mezitím bojuje) báječné a navíc Bryan Adams ňam,ňam :-)

Katakomby (1940)

Jakže to bylo "... ale karty hraje jako ponocnej " ? Další genijální role Vlasty Buriana : Řekl jsem snad něco nesalóóního ?

Králova řeč (2010)

Všechny tři hlavní postavy Helena BONHAM CARTER, Colin FIRTH a Geoffrey RUSH hráli úžasně a bylo to hodně silné. Již se těším, že si pustím koktajícího Bertieho znova v anglickém znění. Podívejte se také ...

Časové pásmo bylo změněno