• Pohádka

Zapomenutý ostrov (2008)

Jednou jsem viděl, je to pro děti, a tak je to natočeno. Příroda je nádherná. Alex mě pobavila hned, jak "vlezla" do taxíku : Mám sklony k nevolnosti při jízdě. Ale vždyť ještě nejedeme. Nehledal jsem žádný zázraky, thriller či erotiku :-)

Zelený svět (1996)

Jasně je to film o golfu, ale jsem až překvapen, že se mi líbila hlavně pasáž od záběrů s prvním pásovcem do krásných chvilek s Molly, pak pauza a až do okamžiku, kdy dal tu 12tou ránu do konce, zkrátka když nehráli golf. Vtipné bylo, když se Molly ptala: To je u něj normální ? Von a slovo normální se málokdy sejdou v jedný větě. Komentář Molly při srážce David Simmse a Roy McAvoye také nebyl špatný : Proč si vy chlapy pořád musíte měřit piňďoury.

Aféry (2011) (seriál)

Lucie si na Dana (něco jako ŠŠ) tajně myslí a hezky na něj kulí voči. Nejlepší díl je s obžerstvím Martina Zounara !

Mayerling (1968)

Myslím, že se jeho výsost nudí. Né jeho výsost se velmi, velmi nudí. Je to rozhovor, který platí až do okamžiku, kdy potká v Prátru Márii Kdo má viset, ten se neutopí komentuje pozvání na šálek kafe. Princ z Walesu (James Robertson Justice) je vtipná postava, což začne jeho výstupem z vlaku, kdy začne hrát hudba a on se ptá : Naše nebo vaše ? (myslí hymnu) Nemám totiž hudební sluch. anebo Bravo povedené. Schůzka u bruslení Císař má nejdelší uši v Evropě. WIKIPEDIE : Zámek Mayerling byl až do roku 1889 lovecký zámek v Mayerlingu u Allandu v okrese Baden v rakouské spolkové zemi Dolní Rakousy, jihozápadně od Vídně. Je to láska jako trám, která hory přenáší a otvírá se vždy při takovýchto osudech Romea a Julie otázka : Proč je majetek, společenské postavení, vynucený sňatek případně tedy rodiče překážkou pravé lásky ? Velmi smutné, smutné

Emilie Richards - Návrat na Nový Zéland (2009) (epizoda)

Dědictví svého biologického otce Jamese Abotta chce Paige Duvall (Suzan Anbeh, jestli ona není nějaká tajná sestra Anne Hathaway ) okamžitě prodat, ale farmářem Adamem vtažena do maorského Ráje na Zemi, který je hlavně na jejím pozemku, téměř prodaném. Ufff dopadlo to dobře.

Zelený ptáček (1984) (TV film)

je to prostě blbý, touto pohádkou bych nerad týral své děti

Krokodýl Dundee v Los Angeles (2001)

Mike Dundee s tím druhým utečou před obrovským krokodýlem na strom : Vypadáme jako párek pelikánů . Nějak už toho bylo moc.