• Pohádka

Dvanáct měsíčků (2012) (TV film)

Postavy jednotlivých měsíců byly super, zvláště Červen (M.Táborský) a Duben (Ota Jirák Júhelák). Karel byť by mohl být otec Marušky, ale stále štramák :-P

Ať přiletí čáp, královno! (1988) (TV film)

Nejlepší je Pierre Kujón - Bujón (Jan Hartl), který chce zpívat jako trubadúr až bude bál. Král (Petr Nárožný) je dobrý poutník. Všechno naruby tu je, Všechno naruby tu je, kdo nic nedělá, tak stejně bere plat … správně pracuje jen pivovar .

Co takhle svatba, princi? (1986) (TV film)

Nezdržujte, nemáme čas … Pravčický zapište to. Když se načančám … Vtipné !

Ententýky (2012) (seriál)

Díl od dílu vtipnější, Majk ( Čtvrtníček ) má nejvtipnější hlášky, toho žeru ! Postavy rozmanité a vykutálené. Asi to musí mít v životě zajímavé, když se někdo jmenuje Vilém Brouk, Arnoštka anebo Ute, to se scénáristka Lucie Konečná opravdu vyřádila.

Malvína (2003) (TV film)

Silné herecké obsazení udržuje pohádku na vodou. Ovšem líbačka s L Vondráčkovou :-) Kouzlení v pohádce se mi líbí, ovšem někdo je osel i bez začarování. Myslel jsem si že pohádka obsahuje písničku ve zkratce JMMR, ale není to mu tak. http://www.stream.cz/video_world/95WxziXi3Y8

Cestující v dešti (1970)

Znásilněná BÍLÁ (vždy v bílém) manželka pilota "Lovelove" a poněkud drsnými způsoby vyšetřující "Harmonika" Dobbs. Manžel Tony byl blbec. Červená taška společnosti TWA, ořechy, dolary,dvojka. Američané se přece živí kečupem

Paní z Monsoreau (2008) (TV film)

Dumasova převyprávění historie mám rád, bylo to příjemné dívání. Tentokrát nebudu opěvovat oči a jiné přednosti krásných dívek. Viděli jste, jaký byli král a jeho bratr divní, že by vliv sňatků brantranců a sestřenic ?

O Janovi a podivuhodném příteli (1990) (TV film)

Krásná pohádka s dobrým strašením dětí, no je to H.CH.A. . Nejlepší je hláška zloděje (Marián Labuda) Co kdybychom je ftt rukou ve směru o hlavu kratší aby nás nepředběhli. Eva Vejm. vypadá dobře zakletě, dominantní jsou zakleté oči všech zakletých. Nevím zda zda mám souhlasit, že bez konce by život ztratil smysl, moc se mi to nezdá.

Titanic (2012) (TV film)

Citlivě zpracováno, Annie Desmond je nepotopitelná Molly ? ( Jenna-Louise Coleman )

Casanova (2005)

NEJhezčí bylo když letěli v balónu, výhled na Benátky v noci